zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Węgrzce 1 620.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 1 620.00m2

· 1 620.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Węgrzce 1 620.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nielepice 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nielepice 5 000.00m2

· 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Nielepice

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Nielepice 5 000.00m2

Nielepice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czernichów 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czernichów 4 100.00m2

inwestycyjna · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Czernichów

brak oceny

1 640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czernichów 4 100.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 600.00m2

budowlana · 2 600.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 600.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 1 257.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 1 257.00m2

budowlana · 1 257.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 1 257.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 919.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 919.00m2

budowlana · 919.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

405 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

441 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 919.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 501.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 501.00m2

rolna · 2 501.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 501.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzezie 1 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzezie 1 001.00m2

budowlana · 1 001.00 m2 Działka na sprzedaż Brzezie

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzezie 1 001.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 1 326.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 1 326.00m2

budowlana · 1 326.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 1 326.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rawałowice 22 406.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rawałowice 22 406.00m2

budowlana · 22 406.00 m2 Działka na sprzedaż Rawałowice

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rawałowice 22 406.00m2

Rawałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaszów 4 642.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaszów 4 642.00m2

· 4 642.00 m2 Działka na sprzedaż Kaszów

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kaszów 4 642.00m2

Kaszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 800.00m2

ul. Półkole budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Rząska 800.00m2
Półkole
Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 760.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 760.00m2

budowlana · 760.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 760.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobiednik Wielki 7 310.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobiednik Wielki 7 310.00m2

budowlana · 7 310.00 m2 Działka na sprzedaż Pobiednik Wielki

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobiednik Wielki 7 310.00m2

Pobiednik Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieciechowice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieciechowice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Sieciechowice

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sieciechowice 1 500.00m2

Sieciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 14 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 14 300.00m2

· 14 300.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

brak oceny

1 005 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Młodziejowice 14 300.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 8 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 8 700.00m2

inwestycyjna · 8 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

1 798 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 8 700.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 64 577.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 64 577.00m2

rolna · 64 577.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

3 614 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 64 577.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rawałowice 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rawałowice 3 100.00m2

budowlana · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Rawałowice

brak oceny

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rawałowice 3 100.00m2

Rawałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tropiszów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tropiszów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Tropiszów

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

248 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Tropiszów 1 200.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 6 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 6 059.00m2

inwestycyjna · 6 059.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

1 588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

262 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 6 059.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 4 200.00m2

Celiny, ul. Widokowa budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Mogilany 4 200.00m2
Widokowa
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zdzięsławice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zdzięsławice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zdzięsławice

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zdzięsławice 1 500.00m2

Zdzięsławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bosutów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bosutów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bosutów

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

539 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bosutów 1 000.00m2

Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy