zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 13

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Brzozówka Korzkiewska 13 822.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 13 822.00m2

rolna · 13 822.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzozówka Korzkiewska 13 822.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Owczary 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Owczary 2 300.00m2

budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Owczary

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

239 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Owczary 2 300.00m2

Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 3 321.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 3 321.00m2

rolna · 3 321.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzozówka Korzkiewska 3 321.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Smardzowice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smardzowice 1 200.00m2

· 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Smardzowice

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Smardzowice 1 200.00m2

Smardzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pietrzejowice 1 499.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pietrzejowice 1 499.00m2

budowlana · 1 499.00 m2 Działka na sprzedaż Pietrzejowice

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pietrzejowice 1 499.00m2

Pietrzejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 6 250.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 6 250.00m2

budowlana · 6 250.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

9.99

4 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

672 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Węgrzce 6 250.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 256.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 256.00m2

· 1 256.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bibice 1 256.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Waganowice 1 056.00m2, działka na sprzedaż

Działka Waganowice 1 056.00m2

budowlana · 1 056.00 m2 Działka na sprzedaż Waganowice

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Waganowice 1 056.00m2

Waganowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTFkXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wrząsowice 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wrząsowice 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wrząsowice

9.99

740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wrząsowice 2 000.00m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 302.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 302.00m2

· 1 302.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Narama 1 302.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bębło 19 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bębło 19 000.00m2

budowlana · 19 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bębło

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bębło 19 000.00m2

Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wrząsowice 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wrząsowice 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wrząsowice

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Wrząsowice 800.00m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Więcławice Dworskie 5 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Więcławice Dworskie 5 200.00m2

rolna · 5 200.00 m2 Działka na sprzedaż Więcławice Dworskie

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Więcławice Dworskie 5 200.00m2

Więcławice Dworskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzoskwinia 5 173.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzoskwinia 5 173.00m2

budowlana · 5 173.00 m2 Działka na sprzedaż Brzoskwinia

9.99

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzoskwinia 5 173.00m2

Brzoskwinia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczodrkowice 1 639.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczodrkowice 1 639.00m2

budowlana · 1 639.00 m2 Działka na sprzedaż Szczodrkowice

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szczodrkowice 1 639.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wysiołek Luborzycki 5 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wysiołek Luborzycki 5 783.00m2

budowlana · 5 783.00 m2 Działka na sprzedaż Wysiołek Luborzycki

9.99

810 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Wysiołek Luborzycki 5 783.00m2

Wysiołek Luborzycki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzMxLzAxYjczMTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cianowice Duże 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cianowice Duże 2 400.00m2

inwestycyjna · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Cianowice Duże

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cianowice Duże 2 400.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Smroków 15 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smroków 15 000.00m2

budowlano-rolna · 15 000.00 m2 Działka na sprzedaż Smroków

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Smroków 15 000.00m2

Smroków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 092.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 092.00m2

Celiny budowlana · 1 092.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 092.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 434.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 434.00m2

Celiny budowlana · 1 434.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 434.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 784.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 784.00m2

budowlana · 784.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 784.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 2 353.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 2 353.00m2

budowlana · 2 353.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 2 353.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszyce 1 326.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszyce 1 326.00m2

budowlana · 1 326.00 m2 Działka na sprzedaż Maszyce

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Maszyce 1 326.00m2

Maszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNhLzAxYjkzYWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głęboka 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głęboka 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Głęboka

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Głęboka 900.00m2

Głęboka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTQ5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy