zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kielce, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Świętokrzyskie > M. Kielce > Kielce

Sortuj:
Działka Kielce 487.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 487.00m2

Barwinek · 487.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 487.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 762.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 762.00m2

· 762.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kielce 762.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 543.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 543.00m2

ul. Domaszowska · 543.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 543.00m2
Domaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVjLzAxYjU1Yzg2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 3 850.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 3 850.00m2

Niewachlów I inwestycyjna · 3 850.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

brak oceny

5 775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kielce 3 850.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 794.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 794.00m2

ul. Biesak budowlana · 1 794.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

362 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kielce 1 794.00m2
Biesak
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQxLzAxYjY0MWI3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 4 048.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 4 048.00m2

Podkarczówka, ul. Bernardyńska · 4 048.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 4 048.00m2
Bernardyńska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVjLzAxYjU1YzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 7 313.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 7 313.00m2

Niewachlów I · 7 313.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

5 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

807 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 7 313.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E5LzAxYjdhOWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 085.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 085.00m2

Świętokrzyskie, ul. Radomska · 1 085.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 014 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 1 085.00m2
Radomska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 400.00m2

Nowy Folwark, ul. Ciekocka · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 1 400.00m2
Ciekocka
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 771.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 771.00m2

ul. Klonowa budowlana · 771.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kielce 771.00m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZkLzAxYjhmZDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 2 389.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 2 389.00m2

Zagórze · 2 389.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 2 389.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2QzLzAxYjhkMzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 5 272.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 5 272.00m2

Uroczysko, ul. Klonowa inna · 5 272.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

626 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kielce 5 272.00m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzlhLzAxYjg5YWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 898.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 898.00m2

ul. Zagnańska · 898.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 898.00m2
Zagnańska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQwLzAxYjg0MDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 478.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 478.00m2

Dąbrowa budowlana · 478.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kielce 478.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M1LzAxYjdjNWEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 096.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 096.00m2

ul. Leszczyńska inna · 1 096.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

328 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kielce 1 096.00m2
Leszczyńska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E5LzAxYjdhOTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 884.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 884.00m2

Zalesie inna · 884.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

351 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kielce 884.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg2LzAxYjc4NmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 000.00m2

Zalesie · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 1 000.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzYwLzAxYjc2MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 647.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 647.00m2

Baranówek · 647.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

1 349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 085 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 647.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzE3LzAxYjcxNzA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 800.00m2

Dobromyśl · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 800.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJjLzAxYjcyYzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 575.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 575.00m2

· 575.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 575.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RkLzAxYjVkZDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 853.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 853.00m2

Słowik, ul. Trzuskawicka · 853.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 853.00m2
Trzuskawicka
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzkyLzAxYjU5MjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 12 244.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 12 244.00m2

inwestycyjna · 12 244.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

3 936 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kielce 12 244.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY0LzAxYjU2NGZjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 230.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 230.00m2

Piaski, ul. Piaski nad Rzeką · 1 230.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 1 230.00m2
Piaski nad Rzeką
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2VmLzAxYjRlZmU2XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 2 074.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 2 074.00m2

ul. Napękowska inna · 2 074.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kielce 2 074.00m2
Napękowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2I5LzAxYjRiOWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Dzialki na sprzedaż Nałęczów

Dzialki na sprzedaż Domaszewice Wikaryjskie