zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Śląskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Działka Istebna 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Istebna 1 290.00m2

budowlana · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Istebna

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Istebna 1 290.00m2

Istebna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudniki 7 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudniki 7 200.00m2

rolna · 7 200.00 m2 Działka na sprzedaż Rudniki

brak oceny

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudniki 7 200.00m2

Rudniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bytom 19 644.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bytom 19 644.00m2

Łagiewniki budowlana · 19 644.00 m2 Działka na sprzedaż Bytom

brak oceny

2 946 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bytom 19 644.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szyszki 815.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szyszki 815.00m2

rekreacyjna · 815.00 m2 Działka na sprzedaż Szyszki

brak oceny

115 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szyszki 815.00m2

Szyszki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobieszowice 647.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobieszowice 647.00m2

budowlana · 647.00 m2 Działka na sprzedaż Dobieszowice

brak oceny

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Dobieszowice 647.00m2

Dobieszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Toporowice 1 296.00m2, działka na sprzedaż

Działka Toporowice 1 296.00m2

budowlana · 1 296.00 m2 Działka na sprzedaż Toporowice

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Toporowice 1 296.00m2

Toporowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Góra Siewierska 902.00m2, działka na sprzedaż

Działka Góra Siewierska 902.00m2

budowlana · 902.00 m2 Działka na sprzedaż Góra Siewierska

brak oceny

325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

360 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Góra Siewierska 902.00m2

Góra Siewierska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Katowice 548.00m2, działka na sprzedaż

Działka Katowice 548.00m2

Murcki budowlana · 548.00 m2 Działka na sprzedaż Katowice

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

712 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Katowice 548.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Poręba 4 806.00m2, działka na sprzedaż

Działka Poręba 4 806.00m2

rolna · 4 806.00 m2 Działka na sprzedaż Poręba

brak oceny

35 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Poręba 4 806.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czechowice-Dziedzice 821.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czechowice-Dziedzice 821.00m2

budowlana · 821.00 m2 Działka na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

199 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Czechowice-Dziedzice 821.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żywiec 2 115.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żywiec 2 115.00m2

rolna · 2 115.00 m2 Działka na sprzedaż Żywiec

brak oceny

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Żywiec 2 115.00m2

Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Strumień 740.00m2, działka na sprzedaż

Działka Strumień 740.00m2

budowlana · 740.00 m2 Działka na sprzedaż Strumień

brak oceny

113 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Strumień 740.00m2

Strumień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drogomyśl 992.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drogomyśl 992.00m2

budowlana · 992.00 m2 Działka na sprzedaż Drogomyśl

brak oceny

134 912 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Drogomyśl 992.00m2

Drogomyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozy 3 409.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozy 3 409.00m2

inwestycyjna · 3 409.00 m2 Działka na sprzedaż Kozy

brak oceny

1 772 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kozy 3 409.00m2

Kozy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamienica Polska 1 238.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamienica Polska 1 238.00m2

budowlana · 1 238.00 m2 Działka na sprzedaż Kamienica Polska

brak oceny

159 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamienica Polska 1 238.00m2

Kamienica Polska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 082.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 082.00m2

Ruptawa/Cisówka inwestycyjna · 1 082.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 082.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2QwLzAxYjNkMGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Godów 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Godów 2 800.00m2

ul. Powstańców Śląskich budowlana · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Godów

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

107 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Godów 2 800.00m2
Powstańców Śląskich
Godów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzNjLzAxYjQzYzY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 2 717.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 2 717.00m2

Moszczenica/Szotkowice · 2 717.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 2 717.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzZjLzAxYjQ2Y2Y4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 588.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 588.00m2

os. Jastrzębie Górne i Dolne/Jastrzębie Górne, ul. Pszczyńska · 1 588.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 588.00m2
Pszczyńska
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk1LzAxYjc5NWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 425.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 425.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 425.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 425.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODFlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 087.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 087.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 087.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 087.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODFmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 255.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 255.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 255.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 255.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODIwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 195.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 195.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 195.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 195.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODIxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 385.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jastrzębie-Zdrój 1 385.00m2

Ruptawa/Cisówka, ul. Traugutta · 1 385.00 m2 Działka na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Jastrzębie-Zdrój 1 385.00m2
Traugutta
Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODIyXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy