zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Jedlina-Zdrój, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Dolnośląskie > Wałbrzyski > Jedlina-Zdrój

Sortuj:
Działka Jedlina-Zdrój 1 703.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 1 703.00m2

budowlana · 1 703.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jedlina-Zdrój 1 703.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedlina-Zdrój 835.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 835.00m2

budowlana · 835.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

brak oceny

74 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jedlina-Zdrój 835.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedlina-Zdrój 1 680.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 1 680.00m2

budowlana · 1 680.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jedlina-Zdrój 1 680.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedlina-Zdrój 1 985.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 1 985.00m2

budowlana · 1 985.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jedlina-Zdrój 1 985.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0MzI5XzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedlina-Zdrój 4 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 4 700.00m2

· 4 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jedlina-Zdrój 4 700.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk3LzAxYjI5N2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedlina-Zdrój 3 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 3 800.00m2

budowlana · 3 800.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

9.99

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jedlina-Zdrój 3 800.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk3LzAxYjI5N2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jedlina-Zdrój 889.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jedlina-Zdrój 889.00m2

budowlana · 889.00 m2 Działka na sprzedaż Jedlina-Zdrój

9.99

93 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jedlina-Zdrój 889.00m2

Jedlina-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQzLzAxYjc0MzJhXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy