zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Górna Wieś, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Górna Wieś

Sortuj:
Działka Górna Wieś 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 1 000.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 5 981.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 5 981.00m2

budowlana · 5 981.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

2 870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

480 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 5 981.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 051.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 051.00m2

budowlana · 1 051.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 1 051.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 1 000.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 11 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 11 059.00m2

budowlana · 11 059.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

5 142 435 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 11 059.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

511 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 1 100.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy