zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Bocheński, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Bocheński

Sortuj:
Działka Rzezawa 950.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzezawa 950.00m2

budowlana · 950.00 m2 Działka na sprzedaż Rzezawa

9.99

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzezawa 950.00m2

Rzezawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWM0XzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drwinia 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drwinia 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Drwinia

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Drwinia 3 200.00m2

Drwinia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I2LzAxYjdiNmJkXzI4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ispina 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ispina 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Ispina

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ispina 3 200.00m2

Ispina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I2LzAxYjdiNmJjXzI4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobylec 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobylec 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Kobylec

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kobylec 1 099.00m2

Kobylec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 099.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapanów 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapanów 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Łapanów

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapanów 1 099.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobylec 1 766.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobylec 1 766.00m2

budowlana · 1 766.00 m2 Działka na sprzedaż Kobylec

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kobylec 1 766.00m2

Kobylec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 766.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 766.00m2

budowlana · 1 766.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 766.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapanów 1 766.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapanów 1 766.00m2

budowlana · 1 766.00 m2 Działka na sprzedaż Łapanów

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łapanów 1 766.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grabie 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grabie 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Grabie

9.99

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Grabie 900.00m2

Grabie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U4LzAxYjdlOGUwXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Królówka 773.00m2, działka na sprzedaż

Działka Królówka 773.00m2

budowlana · 773.00 m2 Działka na sprzedaż Królówka

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Królówka 773.00m2

Królówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliY2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Wiśnicz 773.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Wiśnicz 773.00m2

budowlana · 773.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Wiśnicz

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Wiśnicz 773.00m2

Nowy Wiśnicz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliY2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 787.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 787.00m2

Smyków budowlana · 1 787.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

446 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 787.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Boczów 7 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Boczów 7 000.00m2

budowlana · 7 000.00 m2 Działka na sprzedaż Boczów

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Boczów 7 000.00m2

Boczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 7 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 7 000.00m2

budowlana · 7 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 7 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobylec 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobylec 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Kobylec

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kobylec 800.00m2

Kobylec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 800.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żegocina 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żegocina 3 100.00m2

budowlana · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Żegocina

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żegocina 3 100.00m2

Żegocina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Dolna 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Dolna 12 000.00m2

budowlana · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Dolna

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lipnica Dolna 12 000.00m2

Lipnica Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Murowana 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Murowana 12 000.00m2

budowlana · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Murowana

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lipnica Murowana 12 000.00m2

Lipnica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 12 000.00m2

budowlana · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 12 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamionna 1 226.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamionna 1 226.00m2

budowlana · 1 226.00 m2 Działka na sprzedaż Kamionna

9.99

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kamionna 1 226.00m2

Kamionna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I4LzAxYjhiODY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żegocina 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żegocina 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Żegocina

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żegocina 1 600.00m2

Żegocina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I4LzAxYjhiODBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bratucice 4 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bratucice 4 300.00m2

budowlana · 4 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bratucice

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bratucice 4 300.00m2

Bratucice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiNzkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy