zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Śląskie > M. Bielsko-Biała > Bielsko-Biała

Sortuj:
Działka Bielsko-Biała 11 495.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 11 495.00m2

Stare Bielsko inna · 11 495.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

6 897 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 11 495.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYmY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 801.00m2

Wapienica · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 801.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 724.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 724.00m2

Mikuszowice Krakowskie budowlana · 724.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 724.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 832.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 832.00m2

Straconka budowlana · 832.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 832.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 054.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 054.00m2

budowlana · 1 054.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 054.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q2LzAxYjhkNjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 055.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 055.00m2

budowlana · 2 055.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 368 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 055.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q2LzAxYjhkNjY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 5 991.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 5 991.00m2

Kamienica budowlana · 5 991.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

476 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 5 991.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 996.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 996.00m2

Kamienica budowlana · 2 996.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 996.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 796.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 796.00m2

Stare Bielsko · 796.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 796.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzljLzAxYjg5Y2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 001.00m2

budowlana · 1 001.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 001.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFkLzAxYjgxZDA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 204.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 204.00m2

budowlana · 1 204.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

469 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 204.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhhLzAxYjg4YTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 211.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 211.00m2

Kamienica budowlana · 1 211.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 211.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 048.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 048.00m2

Stare Bielsko budowlana · 1 048.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 048.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 729.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 729.00m2

Lipnik budowlana · 2 729.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 729.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 221.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 221.00m2

Komorowice Śląskie inwestycyjna · 2 221.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 221.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 007.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 007.00m2

Stare Bielsko budowlana · 1 007.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

353 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

351 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 007.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY3LzAxYjg2N2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 689.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 689.00m2

Stare Bielsko budowlana · 1 689.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 689.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY3LzAxYjg2N2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 586.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 586.00m2

ul. Hałcnowska budowlana · 1 586.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

302 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 586.00m2
Hałcnowska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQxLzAxYjg0MTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 388.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 388.00m2

Kamienica budowlana · 2 388.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 478 172 złdo schowka

Dodaj do schowka

619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 388.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzIxLzAxYjgyMTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 4 377.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 4 377.00m2

Aleksandrowice budowlana · 4 377.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 4 377.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FiLzAxYjdhYmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 997.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 997.00m2

Stare Bielsko budowlana · 997.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 997.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E2LzAxYjdhNjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 889.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 889.00m2

Stare Bielsko budowlana · 889.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

177 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 889.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E2LzAxYjdhNjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 3 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 3 658.00m2

Lipnik budowlana · 3 658.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

478 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 3 658.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg4LzAxYjc4ODljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 800.00m2

Mikuszowice Krakowskie budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

378 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 800.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg4LzAxYjc4ODlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy