zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Śląskie > M. Bielsko-Biała > Bielsko-Biała

Sortuj:
Działka Bielsko-Biała 1 646.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 646.00m2

budowlana · 1 646.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 646.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdkLzAxYjg3ZDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 5 363.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 5 363.00m2

budowlana · 5 363.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 5 363.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdkLzAxYjg3ZDYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 5 578.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 5 578.00m2

inwestycyjna · 5 578.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

6 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 5 578.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 450.00m2

ul. Sarni Stok rekreacyjna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 450.00m2
Sarni Stok
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZDIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 546.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 546.00m2

Lipnik budowlana · 1 546.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 546.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM5LzAxYjkzOTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 100.00m2

Hałcnów · 2 100.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 100.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM5LzAxYjkzOTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 150.00m2

ul. Olszówka budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

744 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 150.00m2
Olszówka
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzN2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 000.00m2

Hałcnów budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 000.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzN2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 3 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 3 400.00m2

Dolne Przedmieście budowlana · 3 400.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 666 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 3 400.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzN2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 4 206.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 4 206.00m2

Hałcnów budowlana · 4 206.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 4 206.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzN2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 3 705.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 3 705.00m2

Dolne Przedmieście budowlana · 3 705.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

2 268 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 3 705.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzN2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 716.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 716.00m2

Lipnik budowlana · 716.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 716.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 072.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 072.00m2

Hałcnów · 1 072.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 072.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 148.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 148.00m2

ul. Hałcnowska budowlana · 1 148.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

173 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 148.00m2
Hałcnowska
Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU4LzAxYjc1ODI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 27 590.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 27 590.00m2

Hałcnów inwestycyjna · 27 590.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

3 311 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 27 590.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxMzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 22 931.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 22 931.00m2

Stare Bielsko inwestycyjna · 22 931.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 22 931.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA5LzAxYjkwOTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 295.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 295.00m2

Hałcnów budowlana · 1 295.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

188 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 295.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 34 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 34 400.00m2

inwestycyjna · 34 400.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

5 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 34 400.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2E4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 523.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 523.00m2

inwestycyjna · 1 523.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 523.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 2 303.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 2 303.00m2

budowlana · 2 303.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 2 303.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 223.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 223.00m2

inwestycyjna · 223.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 223.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 1 022.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 1 022.00m2

Stare Bielsko · 1 022.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

274 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 1 022.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlMzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 11 906.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 11 906.00m2

inwestycyjna · 11 906.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

4 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

419 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 11 906.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q3LzAxYjdkNzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielsko-Biała 13 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielsko-Biała 13 700.00m2

Stare Bielsko inna · 13 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

8 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bielsko-Biała 13 700.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy