zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki - Strona 1

Domy na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Dom Wrocław 211.42m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 211.42m2

Krzyki/Wojszyce działka: 360 m2 · 211.42 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrocław 211.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 131.12m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 131.12m2

Krzyki/Jagodno zab. szeregowa · działka: 170 m2 · 131.12 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

9.99

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrocław 131.12m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNlLzAxYjgzZThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 77.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 77.50m2

Krzyki/Jagodno zab. szeregowa · działka: 161 m2 · 77.50 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

9.99

1 045 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrocław 77.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 423.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 423.00m2

Krzyki/Borek, ul. W. Korfantego zab. wolnostojąca · działka: 1 218 m2 · 423.00 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

4 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 797 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrocław 423.00m2
W. Korfantego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDA4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 130.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ołtaszyńska zab. bliźniacza · działka: 335 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrocław 130.00m2
Ołtaszyńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 137.40m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 137.40m2

Krzyki/Rakowiec zab. wolnostojąca · działka: 491 m2 · 137.40 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrocław 137.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 163.00m2

Krzyki/Jagodno zab. szeregowa · działka: 500 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrocław 163.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2VhLzAxYjdlYTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 380.00m2

Krzyki/Wojszyce zab. wolnostojąca · działka: 526 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 816 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrocław 380.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIzLzAxYjkyMzUyXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 220.00m2

Krzyki zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

9.99

2 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrocław 220.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzQyLzAxYWY0MjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Domy na sprzedaż Wrocław Krzyki
W ciągłym pośpiechu charakterystycznym dla dużych miast ludzie poszukują chwili spokoju, oddechu, który mogą znaleźć we własnym gnieździe, w domach jednorodzinnych pod Wrocławiem, w cichej, przyjaznej okolicy, w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal miasta, lecz bez miejskiego zgiełku i spalin. Nowoczesne domy w zielonej okolicy oferują zarówno inwestorzy działający na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym.

Deweloperzy