zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Warszawa, Wawer - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Dom Warszawa 600.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 600.00m2

Wawer/Zerzeń zab. wolnostojąca · działka: 701 m2 · 600.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 600.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 130.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 130.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 880 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 400.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 96.70m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 96.70m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 96.70 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 96.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 80.00m2

Wawer, ul. Sęczkowa zab. bliźniacza · działka: 101 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 094 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 80.00m2
Sęczkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 92.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 92.00m2

Wawer/Las działka: 31 m2 · 92.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 089 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 92.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 177.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 800 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 177.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 257.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 257.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 257.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 728 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 257.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 60.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 455 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 60.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y2LzAxYjRmNmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 76.00m2

Wawer/Zerzeń działka: 60 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 76.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2QzLzAxYjdkMzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 240.00m2

Wawer/Międzylesie zab. wolnostojąca · działka: 538 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 240.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzljLzAxYjg5YzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 180.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 180.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE4LzAxYjgxODhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 400.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzI0LzAxYjcyNDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 138.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 138.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 210.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 360 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 210.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzNzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 151.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 151.00m2

Wawer/Nadwiśle zab. bliźniacza · działka: 312 m2 · 151.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 252 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 151.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAxLzAxYjcwMTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 499.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 499.00m2

Wawer zab. wolnostojąca · działka: 1 726 m2 · 499.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 820 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 499.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI4LzAxYjgyODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer
W Warszawie, jak również na obszarach podmiejskich ceny nowych domów na sprzedaż i wynajem z rynku pierwotnego lub domów z rynku wtórnego są najwyższe w skali całego kraju.
Na cenę domów wpływają takie czynniki, jak atrakcyjna lokalizacja i zielona okolica, czyli lasy, pobliskie parki czy ścieżki rowerowe. Modne stają się nowoczesne domy wykorzystujące ekologiczne rozwiązania budowlane i odnawialne źródła energii.

Deweloperzy