zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Warszawa, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Dom Warszawa 235.21m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.21m2

zab. bliźniacza · działka: 517 m2 · 235.21 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 075 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 235.21m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 146.50m2

Targówek działka: 53 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 146.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 207.00m2

Ursynów zab. bliźniacza · działka: 220 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 207.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.00m2

Mokotów zab. bliźniacza · działka: 320 m2 · 265.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 265.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 345.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 345.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 345.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

12 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 345.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 165.00m2

Włochy zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 165.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 253.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 740 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 253.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 176.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 176.00m2

Białołęka zab. szeregowa · działka: 400 m2 · 176.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 614 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 176.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlkLzAxYjc5ZGVhXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 188.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 188.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 526 m2 · 188.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 468 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 188.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FiLzAxYjdhYjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 138.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 138.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 122.00m2

Wawer zab. szeregowa · działka: 79 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 836 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 049 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 122.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2FjLzAxYjZhYzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 336.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 336.00m2

Białołęka zab. wolnostojąca · działka: 1 011 m2 · 336.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 336.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.00m2

Wesoła zab. wolnostojąca · działka: 1 813 m2 · 235.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjOGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.00m2

Wesoła/Stara Miłosna, ul. Mazowiecka (Wesoła) zab. szeregowa · działka: 295 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 173.00m2
Mazowiecka (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 150.24m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 150.24m2

Rembertów zab. wolnostojąca · działka: 485 m2 · 150.24 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 150.24m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 80.00m2

Wawer, ul. Sęczkowa zab. szeregowa · działka: 101 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 094 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 80.00m2
Sęczkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 90.00m2

Ursynów zab. wolnostojąca · działka: 551 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 90.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 892.03m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 892.03m2

Włochy, ul. Techników działka: 2 005 m2 · 1 892.03 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

17 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 892.03m2
Techników
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzQ3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 275.00m2

Ursus/Gołąbki działka: 229 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 275.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MyLzAxYjhjMmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 100.00m2

Włochy działka: 1 092 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 100.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVhLzAxYjU1YWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 410.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 410.00m2

Mokotów/Służew zab. bliźniacza · działka: 357 m2 · 410.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 410.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 170.00m2

Praga Południe/Saska Kępa zab. wolnostojąca · działka: 200 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 170.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 290.00m2

Ursynów, ul. Chłapowskiego zab. bliźniacza · działka: 651 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 290.00m2
Chłapowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 209.87m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 209.87m2

zab. wolnostojąca · działka: 922 m2 · 209.87 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 209.87m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Domy na sprzedaż Warszawa
W Warszawie, jak również na obszarach podmiejskich ceny nowych domów na sprzedaż i wynajem z rynku pierwotnego lub domów z rynku wtórnego są najwyższe w skali całego kraju.
Na cenę domów wpływają takie czynniki, jak atrakcyjna lokalizacja i zielona okolica, czyli lasy, pobliskie parki czy ścieżki rowerowe. Modne stają się nowoczesne domy wykorzystujące ekologiczne rozwiązania budowlane i odnawialne źródła energii.

Deweloperzy