zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Milanówek 143.50m2, dom na sprzedaż

Dom Milanówek 143.50m2

ul. Dowcip zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 143.50 m2 Dom na sprzedaż Milanówek

brak oceny

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Milanówek 143.50m2
Dowcip
Milanówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.21m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.21m2

zab. bliźniacza · działka: 517 m2 · 235.21 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 075 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 235.21m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nadarzyn 275.40m2, dom na sprzedaż

Dom Nadarzyn 275.40m2

działka: 4 390 m2 · 275.40 m2 Dom na sprzedaż Nadarzyn

brak oceny

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 715 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nadarzyn 275.40m2

Nadarzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ostrów Mazowiecka 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ostrów Mazowiecka 250.00m2

ul. Różańska zab. wolnostojąca · działka: 6 700 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Ostrów Mazowiecka

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ostrów Mazowiecka 250.00m2
Różańska
Ostrów Mazowiecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 146.50m2

Targówek działka: 53 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 146.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 207.00m2

Ursynów zab. bliźniacza · działka: 220 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 207.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.00m2

Mokotów zab. bliźniacza · działka: 320 m2 · 265.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 265.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 206.78m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 206.78m2

zab. bliźniacza · działka: 438 m2 · 206.78 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łomianki 206.78m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Opacz-Kolonia 223.00m2, dom na sprzedaż

Dom Opacz-Kolonia 223.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 270 m2 · 223.00 m2 Dom na sprzedaż Opacz-Kolonia

brak oceny

4 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 628 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Opacz-Kolonia 223.00m2

Opacz-Kolonia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 345.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 345.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 345.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

12 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 345.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 165.00m2

Włochy zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 165.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Klaudyn 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Klaudyn 180.00m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Klaudyn

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Klaudyn 180.00m2

Klaudyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 253.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 740 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 253.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefów 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefów 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 467 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Józefów

9.99

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Józefów 260.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 176.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 176.00m2

Białołęka zab. szeregowa · działka: 400 m2 · 176.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 614 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 176.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlkLzAxYjc5ZGVhXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 262.00m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łomianki 262.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 188.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 188.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 526 m2 · 188.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 468 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 188.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FiLzAxYjdhYjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 138.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 138.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Klaudyn 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Klaudyn 180.00m2

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Klaudyn 180.00m2

Klaudyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ViLzAxYjllYmUyXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 653.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 653.00m2

Zalesie Dolne zab. wolnostojąca · działka: 3 059 m2 · 653.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 657 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczno 653.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzZiLzAxYWU2YjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielawa 127.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bielawa 127.30m2

zab. szeregowa · działka: 300 250 m2 · 127.30 m2 Dom na sprzedaż Bielawa

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielawa 127.30m2

Bielawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ZiLzAxYjVmYmQyXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 122.00m2

Wawer zab. szeregowa · działka: 79 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 836 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 049 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 122.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2FjLzAxYjZhYzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łąki 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łąki 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 909 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Łąki

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łąki 100.00m2

Łąki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 294.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 294.00m2

ul. Borówkowa zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 294.00 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

brak oceny

1 097 697 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stara Wieś 294.00m2
Borówkowa
Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy