zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Dom Świdnica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 220.00m2

działka: 450 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 220.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTFiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kąty Wrocławskie 150.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kąty Wrocławskie 150.70m2

zab. szeregowa · działka: 299 m2 · 150.70 m2 Dom na sprzedaż Kąty Wrocławskie

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 967 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kąty Wrocławskie 150.70m2

Kąty Wrocławskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzybórz 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzybórz 178.00m2

działka: 1 831 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Międzybórz

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzybórz 178.00m2

Międzybórz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzybórz 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzybórz 156.00m2

działka: 23 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Międzybórz

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzybórz 156.00m2

Międzybórz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wioska 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wioska 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Wioska

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wioska 140.00m2

Wioska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraszów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraszów 170.00m2

działka: 2 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraszów

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraszów 170.00m2

Kraszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrocław 211.42m2, dom na sprzedaż

Dom Wrocław 211.42m2

Krzyki/Wojszyce działka: 360 m2 · 211.42 m2 Dom na sprzedaż Wrocław

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrocław 211.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszowice 120.70m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszowice 120.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 063 m2 · 120.70 m2 Dom na sprzedaż Pruszowice

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pruszowice 120.70m2

Pruszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wałbrzych 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wałbrzych 250.00m2

Podgórze I działka: 2 579 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wałbrzych 250.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skałka 89.84m2, dom na sprzedaż

Dom Skałka 89.84m2

ul. Szkolna zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 89.84 m2 Dom na sprzedaż Skałka

brak oceny

769 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skałka 89.84m2
Szkolna
Skałka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 208.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 709 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 208.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzlkLzAxYjQ5ZGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cesarzowice 159.70m2, dom na sprzedaż

Dom Cesarzowice 159.70m2

zab. bliźniacza · działka: 307 m2 · 159.70 m2 Dom na sprzedaż Cesarzowice

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cesarzowice 159.70m2

Cesarzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cesarzowice 159.92m2, dom na sprzedaż

Dom Cesarzowice 159.92m2

zab. bliźniacza · działka: 307 m2 · 159.92 m2 Dom na sprzedaż Cesarzowice

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 942 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cesarzowice 159.92m2

Cesarzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nieciszów 119.20m2, dom na sprzedaż

Dom Nieciszów 119.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 182 m2 · 119.20 m2 Dom na sprzedaż Nieciszów

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 326 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nieciszów 119.20m2

Nieciszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Karwiany 146.00m2, dom na sprzedaż

Dom Karwiany 146.00m2

zab. szeregowa · działka: 254 m2 · 146.00 m2 Dom na sprzedaż Karwiany

brak oceny

1 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Karwiany 146.00m2

Karwiany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osolin 142.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osolin 142.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 142.00 m2 Dom na sprzedaż Osolin

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osolin 142.00m2

Osolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M2LzAxYjhjNjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszowice 152.00m2, dom na sprzedaż

Dom Paszowice 152.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 800 m2 · 152.00 m2 Dom na sprzedaż Paszowice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Paszowice 152.00m2

Paszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZThlXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Legnica 79.40m2, dom na sprzedaż

Dom Legnica 79.40m2

działka: 315 m2 · 79.40 m2 Dom na sprzedaż Legnica

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Legnica 79.40m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pątnówek 137.55m2, dom na sprzedaż

Dom Pątnówek 137.55m2

zab. bliźniacza · działka: 402 m2 · 137.55 m2 Dom na sprzedaż Pątnówek

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pątnówek 137.55m2

Pątnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y2LzAxYjlmNmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Legnica 79.40m2, dom na sprzedaż

Dom Legnica 79.40m2

zab. bliźniacza · działka: 315 m2 · 79.40 m2 Dom na sprzedaż Legnica

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Legnica 79.40m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdkLzAxYjk3ZGQyXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Legnica 226.52m2, dom na sprzedaż

Dom Legnica 226.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 872 m2 · 226.52 m2 Dom na sprzedaż Legnica

9.99

1 940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 564 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Legnica 226.52m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdkLzAxYjk3ZGQ0XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Legnica 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Legnica 149.00m2

zab. szeregowa · działka: 350 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Legnica

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Legnica 149.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg2LzAxYjk4NmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Legnica 298.00m2, dom na sprzedaż

Dom Legnica 298.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 165 m2 · 298.00 m2 Dom na sprzedaż Legnica

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Legnica 298.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RlLzAxYjdkZTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Legnica 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Legnica 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Legnica

9.99

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Legnica 130.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzQxLzAxYjM0MTE0XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy