zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Pomorskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Dom Smołdzino 38.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smołdzino 38.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 602 m2 · 38.00 m2 Dom na sprzedaż Smołdzino

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Smołdzino 38.00m2

Smołdzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grabiny-Zameczek 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grabiny-Zameczek 240.00m2

działka: 1 000 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Grabiny-Zameczek

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grabiny-Zameczek 240.00m2

Grabiny-Zameczek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 234.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 234.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 642 m2 · 234.00 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 234.00m2

Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Podjazy 174.00m2, dom na sprzedaż

Dom Podjazy 174.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 145 m2 · 174.00 m2 Dom na sprzedaż Podjazy

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 305 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Podjazy 174.00m2

Podjazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszna 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszna 120.00m2

działka: 434 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Krzeszna

9.99

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzeszna 120.00m2

Krzeszna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIwLzAxYjkyMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapino Kartuskie 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapino Kartuskie 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 758 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapino Kartuskie 135.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 81.39m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 81.39m2

zab. bliźniacza · działka: 793 m2 · 81.39 m2 Dom na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 81.39m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 135.00m2

ul. Witosławy zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 074 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 135.00m2
Witosławy
Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tuchom 352.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tuchom 352.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 594 m2 · 352.00 m2 Dom na sprzedaż Tuchom

brak oceny

3 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tuchom 352.00m2

Tuchom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 120.00m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kowale 186.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kowale 186.37m2

ul. Pałacowa zab. wolnostojąca · działka: 975 m2 · 186.37 m2 Dom na sprzedaż Kowale

brak oceny

1 947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kowale 186.37m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kowale 186.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kowale 186.37m2

brak oceny

1 947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kowale 186.37m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdynia 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdynia 240.00m2

Dąbrowa, ul. Poziomkowa zab. szeregowa · działka: 419 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdynia 240.00m2
Poziomkowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszcz Gdański 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszcz Gdański 100.00m2

ul. W. Sikorskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pruszcz Gdański 100.00m2
W. Sikorskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdynia 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdynia 290.00m2

Mały Kack zab. wolnostojąca · działka: 812 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdynia 290.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skorzewo 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skorzewo 110.00m2

działka: 900 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Skorzewo

1

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Dom Skorzewo 110.00m2

Skorzewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdańsk 278.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdańsk 278.00m2

Wzgórze Mickiewicza, ul. Macieja zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 278.00 m2 Dom na sprzedaż Gdańsk

9.99

2 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gdańsk 278.00m2
Macieja
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pępowo 73.69m2, dom na sprzedaż

Dom Pępowo 73.69m2

ul. Natura Park zab. szeregowa · działka: 104 m2 · 73.69 m2 Dom na sprzedaż Pępowo

brak oceny

641 965 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 712 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pępowo 73.69m2
Natura Park
Pępowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gołubie 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gołubie 60.00m2

ul. Osiedle Zamkowisko zab. wolnostojąca · działka: 1 064 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Gołubie

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gołubie 60.00m2
Osiedle Zamkowisko
Gołubie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdańsk 232.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdańsk 232.00m2

Matarnia/Klukowo, ul. Synów Pułku zab. wolnostojąca · działka: 736 m2 · 232.00 m2 Dom na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

2 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdańsk 232.00m2
Synów Pułku
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Słajszewo 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Słajszewo 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 739 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Słajszewo

brak oceny

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Słajszewo 80.00m2

Słajszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdańsk 172.84m2, dom na sprzedaż

Dom Gdańsk 172.84m2

Matarnia, ul. Telewizyjna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 172.84 m2 Dom na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gdańsk 172.84m2
Telewizyjna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Egiertowo 114.00m2, dom na sprzedaż

Dom Egiertowo 114.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 114.00 m2 Dom na sprzedaż Egiertowo

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Egiertowo 114.00m2

Egiertowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosty 337.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mosty 337.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 337.00 m2 Dom na sprzedaż Mosty

brak oceny

2 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mosty 337.00m2

Mosty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy