zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Lubuskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Dom Lubiszyn 87.31m2, dom na sprzedaż

Dom Lubiszyn 87.31m2

zab. bliźniacza · działka: 2 187 m2 · 87.31 m2 Dom na sprzedaż Lubiszyn

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lubiszyn 87.31m2

Lubiszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 218.51m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 218.51m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 902 m2 · 218.51 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 480 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 218.51m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM2LzAxYjQzNjRkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Słone 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Słone 159.00m2

ul. Źródlana zab. wolnostojąca · działka: 841 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Słone

brak oceny

431 023 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 711 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Słone 159.00m2
Źródlana
Słone,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Raduszec 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Raduszec 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 000 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Raduszec

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Raduszec 205.00m2

Nowy Raduszec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przytok 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przytok 80.00m2

ul. Lubuska zab. bliźniacza · działka: 170 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Przytok

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przytok 80.00m2
Lubuska
Przytok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janczewo 200.92m2, dom na sprzedaż

Dom Janczewo 200.92m2

zab. bliźniacza · działka: 525 m2 · 200.92 m2 Dom na sprzedaż Janczewo

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janczewo 200.92m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janczewo 131.87m2, dom na sprzedaż

Dom Janczewo 131.87m2

zab. bliźniacza · działka: 510 m2 · 131.87 m2 Dom na sprzedaż Janczewo

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janczewo 131.87m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzów Wielkopolski 210.28m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzów Wielkopolski 210.28m2

Piaski/os. Piaski zab. wolnostojąca · działka: 1 619 m2 · 210.28 m2 Dom na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 561 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorzów Wielkopolski 210.28m2

Gorzów Wielkopolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pławin 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pławin 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 400 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Pławin

brak oceny

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pławin 170.00m2

Pławin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łąków 154.71m2, dom na sprzedaż

Dom Łąków 154.71m2

zab. wolnostojąca · działka: 18 300 m2 · 154.71 m2 Dom na sprzedaż Łąków

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 492 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łąków 154.71m2

Łąków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rakowo 94.37m2, dom na sprzedaż

Dom Rakowo 94.37m2

zab. bliźniacza · działka: 254 m2 · 94.37 m2 Dom na sprzedaż Rakowo

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rakowo 94.37m2

Rakowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sulęcin 247.80m2, dom na sprzedaż

Dom Sulęcin 247.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 227 m2 · 247.80 m2 Dom na sprzedaż Sulęcin

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sulęcin 247.80m2

Sulęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysoka 199.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wysoka 199.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 110 m2 · 199.50 m2 Dom na sprzedaż Wysoka

brak oceny

3 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 038 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wysoka 199.50m2

Wysoka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chłopiny 57.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chłopiny 57.00m2

działka: 1 032 m2 · 57.00 m2 Dom na sprzedaż Chłopiny

brak oceny

196 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 439 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chłopiny 57.00m2

Chłopiny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowiny Wielkie 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowiny Wielkie 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 735 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Nowiny Wielkie

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowiny Wielkie 140.00m2

Nowiny Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ciecierzyce 176.43m2, dom na sprzedaż

Dom Ciecierzyce 176.43m2

zab. wolnostojąca · działka: 728 m2 · 176.43 m2 Dom na sprzedaż Ciecierzyce

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ciecierzyce 176.43m2

Ciecierzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochla 131.85m2, dom na sprzedaż

Dom Ochla 131.85m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 131.85 m2 Dom na sprzedaż Ochla

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochla 131.85m2

Ochla,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 235.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 235.30m2

zab. szeregowa · działka: 153 m2 · 235.30 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielona Góra 235.30m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Świat 80.42m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Świat 80.42m2

działka: 181 m2 · 80.42 m2 Dom na sprzedaż Nowy Świat

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Świat 80.42m2

Nowy Świat,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janowo 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Janowo 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Janowo

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Janowo 100.00m2

Janowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZDE4XzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szumiąca 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szumiąca 215.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 859 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Szumiąca

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szumiąca 215.00m2

Szumiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaski 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaski 175.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 000 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Piaski

brak oceny

2 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 709 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piaski 175.00m2

Piaski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kuźnik 128.28m2, dom na sprzedaż

Dom Kuźnik 128.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 761 m2 · 128.28 m2 Dom na sprzedaż Kuźnik

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kuźnik 128.28m2

Kuźnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE0LzAxYjkxNDczXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kursko 107.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kursko 107.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 311 m2 · 107.00 m2 Dom na sprzedaż Kursko

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kursko 107.00m2

Kursko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy