zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Lubuskie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Dom Nowe Biskupice 182.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowe Biskupice 182.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 182.00 m2 Dom na sprzedaż Nowe Biskupice

9.99

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 253 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Nowe Biskupice 182.00m2

Nowe Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA4LzAxYjkwODg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kargowa 212.97m2, dom na sprzedaż

Dom Kargowa 212.97m2

działka: 313 m2 · 212.97 m2 Dom na sprzedaż Kargowa

9.99

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kargowa 212.97m2

Kargowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 263.35m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 263.35m2

zab. wolnostojąca · działka: 617 m2 · 263.35 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

9.99

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 025 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielona Góra 263.35m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMwLzAxYjkzMDA0XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Budachów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Budachów 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Budachów

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Budachów 170.00m2

Budachów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łochowice 105.97m2, dom na sprzedaż

Dom Łochowice 105.97m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 900 m2 · 105.97 m2 Dom na sprzedaż Łochowice

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łochowice 105.97m2

Łochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ3LzAxYjg0NzUwXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gubin 90.09m2, dom na sprzedaż

Dom Gubin 90.09m2

działka: 488 m2 · 90.09 m2 Dom na sprzedaż Gubin

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gubin 90.09m2

Gubin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwMzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gościm 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gościm 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Gościm

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gościm 170.00m2

Gościm,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q3LzAxYjdkNzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stypułów 182.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stypułów 182.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 072 m2 · 182.00 m2 Dom na sprzedaż Stypułów

9.99

1 199 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 593 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stypułów 182.00m2

Stypułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przylep 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przylep 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 856 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Przylep

9.99

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przylep 200.00m2

Przylep,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U3LzAxYjdlNzA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 218.51m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 218.51m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 902 m2 · 218.51 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 853 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 218.51m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM2LzAxYjQzNjRkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 120.00m2

Jędrzychów działka: 63 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielona Góra 120.00m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przylep 124.35m2, dom na sprzedaż

Dom Przylep 124.35m2

zab. wolnostojąca · działka: 773 m2 · 124.35 m2 Dom na sprzedaż Przylep

9.99

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przylep 124.35m2

Przylep,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzJkLzAxYjQyZGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 213.13m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 213.13m2

Raculka zab. wolnostojąca · działka: 589 m2 · 213.13 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielona Góra 213.13m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwL2JhLzAxYjBiYTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łężyca 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łężyca 200.00m2

działka: 1 034 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Łężyca

9.99

989 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łężyca 200.00m2

Łężyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2E2LzAxYjNhNjQyXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skwierzyna 9 189.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skwierzyna 9 189.00m2

działka: 9 189 m2 · 9 189.00 m2 Dom na sprzedaż Skwierzyna

9.99

6 361 735 złdo schowka

Dodaj do schowka

692 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skwierzyna 9 189.00m2

Skwierzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzIwLzAxYjIyMDRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Zielona Góra 229.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Zielona Góra 229.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 503 m2 · 229.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Zielona Góra

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom gm. Zielona Góra 229.00m2

gm. Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2VlLzAxYjFlZTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siedlisko 186.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siedlisko 186.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 8 000 m2 · 186.00 m2 Dom na sprzedaż Siedlisko

9.99

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siedlisko 186.00m2

Siedlisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4LzRjLzAxYTg0Y2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 122.00m2

Jędrzychów, ul. ul. Dożynkowa zab. bliźniacza · działka: 190 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielona Góra 122.00m2
ul. Dożynkowa
Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzFjLzAxYjExYzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Jabłona 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Jabłona 150.00m2

działka: 4 000 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Jabłona

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Nowa Jabłona 150.00m2

Nowa Jabłona,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwL2U1LzAxYjBlNTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Górczyna 102.00m2, dom na sprzedaż

Dom Górczyna 102.00m2

działka: 6 191 m2 · 102.00 m2 Dom na sprzedaż Górczyna

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Górczyna 102.00m2

Górczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzFhLzAxYjExYWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sulechów 296.07m2, dom na sprzedaż

Dom Sulechów 296.07m2

działka: 0 m2 · 296.07 m2 Dom na sprzedaż Sulechów

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sulechów 296.07m2

Sulechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzVjLzAxYjA1Y2I5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Małomice 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Małomice 270.00m2

działka: 665 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Małomice

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Małomice 270.00m2

Małomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2IyLzAxYWZiMmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakęcie 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakęcie 165.00m2

zab. bliźniacza · działka: 430 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Zakęcie

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakęcie 165.00m2

Zakęcie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzgzLzAxYWE4M2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Sól 117.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Sól 117.00m2

działka: 100 m2 · 117.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Sól

9.99

394 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 372 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Nowa Sól 117.00m2

Nowa Sól,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2IzLzAxYWZiMzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy