zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Pomorskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Dom Malbork 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Malbork 201.00m2

działka: 793 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Malbork

brak oceny

528 188 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 628 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Malbork 201.00m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Malbork 783.02m2, dom na sprzedaż

Dom Malbork 783.02m2

działka: 492 m2 · 783.02 m2 Dom na sprzedaż Malbork

brak oceny

2 615 164 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Malbork 783.02m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Malbork 66.50m2, dom na sprzedaż

Dom Malbork 66.50m2

działka: 579 m2 · 66.50 m2 Dom na sprzedaż Malbork

brak oceny

243 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Malbork 66.50m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Malbork 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Malbork 94.00m2

działka: 2 040 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Malbork

brak oceny

1 097 364 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Malbork 94.00m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Malbork 86.00m2, dom na sprzedaż

Dom Malbork 86.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 801 m2 · 86.00 m2 Dom na sprzedaż Malbork

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Malbork 86.00m2

Malbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tomaszewo 505.30m2, dom na sprzedaż

Dom Tomaszewo 505.30m2

zab. wolnostojąca · działka: 60 000 m2 · 505.30 m2 Dom na sprzedaż Tomaszewo

brak oceny

4 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tomaszewo 505.30m2

Tomaszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chmielno 265.20m2, dom na sprzedaż

Dom Chmielno 265.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 585 m2 · 265.20 m2 Dom na sprzedaż Chmielno

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chmielno 265.20m2

Chmielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdańsk 246.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gdańsk 246.00m2

Siedlce, ul. Na Zboczu zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 246.00 m2 Dom na sprzedaż Gdańsk

5

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
5
Dom Gdańsk 246.00m2
Na Zboczu
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gdańsk 304.50m2, dom na sprzedaż

Dom Gdańsk 304.50m2

Jasień, ul. Włóczników zab. wolnostojąca · działka: 1 132 m2 · 304.50 m2 Dom na sprzedaż Gdańsk

9.99

3 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 491 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gdańsk 304.50m2
Włóczników
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Juszkowo 206.00m2, dom na sprzedaż

Dom Juszkowo 206.00m2

ul. Jarzębinowa zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 206.00 m2 Dom na sprzedaż Juszkowo

brak oceny

1 969 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Juszkowo 206.00m2
Jarzębinowa
Juszkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łeba 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łeba 380.00m2

ul. W. Grabskiego działka: 589 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Łeba

brak oceny

2 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łeba 380.00m2
W. Grabskiego
Łeba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 125.00m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 592 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 125.00m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 125.00m2

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 125.00m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chmielno 265.20m2, dom na sprzedaż

Dom Chmielno 265.20m2

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chmielno 265.20m2

Chmielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rekowo Górne 208.90m2, dom na sprzedaż

Dom Rekowo Górne 208.90m2

ul. Perłowa zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 208.90 m2 Dom na sprzedaż Rekowo Górne

brak oceny

2 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rekowo Górne 208.90m2
Perłowa
Rekowo Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krasna Łąka 500.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krasna Łąka 500.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 020 m2 · 500.00 m2 Dom na sprzedaż Krasna Łąka

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 658 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krasna Łąka 500.00m2

Krasna Łąka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDIyXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rumia 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rumia 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 931 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Rumia

brak oceny

1 198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 992 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rumia 240.00m2

Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapino Kartuskie 117.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapino Kartuskie 117.00m2

zab. bliźniacza · działka: 319 m2 · 117.00 m2 Dom na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 410 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapino Kartuskie 117.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Starogard Gdański 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Starogard Gdański 159.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 520 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Starogard Gdański

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Starogard Gdański 159.00m2

Starogard Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ostaszewo 125.42m2, dom na sprzedaż

Dom Ostaszewo 125.42m2

ul. Długa zab. bliźniacza · działka: 209 m2 · 125.42 m2 Dom na sprzedaż Ostaszewo

9.99

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ostaszewo 125.42m2
Długa
Ostaszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień 210.00m2

ul. Kryształowa zab. wolnostojąca · działka: 1 563 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień 210.00m2
Kryształowa
Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sitno 165.77m2, dom na sprzedaż

Dom Sitno 165.77m2

zab. wolnostojąca · działka: 973 m2 · 165.77 m2 Dom na sprzedaż Sitno

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sitno 165.77m2

Sitno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sitno 165.77m2, dom na sprzedaż

Dom Sitno 165.77m2

brak oceny

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sitno 165.77m2

Sitno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borkowo 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borkowo 149.00m2

zab. bliźniacza · działka: 280 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Borkowo

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Borkowo 149.00m2

Borkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy