zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Paczkowo, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Wielkopolskie > Poznański > Paczkowo

Sortuj:
Dom Paczkowo 246.04m2, dom na sprzedaż

Dom Paczkowo 246.04m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 082 m2 · 246.04 m2 Dom na sprzedaż Paczkowo

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paczkowo 246.04m2

Paczkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy