zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 220.00m2

działka: 450 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 220.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTFiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Sosnowiec 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sosnowiec 140.00m2

zab. bliźniacza · działka: 205 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Sosnowiec

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Sosnowiec 140.00m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 66.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 66.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2

Borynia działka: 3 000 m2 · 176.00 m2 Dom na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Jastrzębie-Zdrój 176.00m2

Jastrzębie-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa 125.43m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa 125.43m2

zab. bliźniacza · działka: 364 m2 · 125.43 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa

brak oceny

1 198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa 125.43m2

Dąbrowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bysina 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bysina 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 168 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Bysina

brak oceny

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bysina 220.00m2

Bysina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomna 207.70m2, dom na sprzedaż

Dom Łomna 207.70m2

działka: 13 800 m2 · 207.70 m2 Dom na sprzedaż Łomna

brak oceny

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łomna 207.70m2

Łomna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 310.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 310.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Olkuska działka: 0 m2 · 310.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 997 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 310.00m2
Olkuska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanowice 168.00m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułkowice 631.15m2, dom na sprzedaż

Dom Sułkowice 631.15m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 600 m2 · 631.15 m2 Dom na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

3 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sułkowice 631.15m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowa Wieś 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowa Wieś 76.00m2

działka: 6 004 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Nowa Wieś

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowa Wieś 76.00m2

Nowa Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olkusz 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olkusz 200.00m2

ul. Sosnowa zab. wolnostojąca · działka: 511 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Olkusz

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Olkusz 200.00m2
Sosnowa
Olkusz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionna 133.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionna 133.00m2

działka: 2 400 m2 · 133.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionna

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamionna 133.00m2

Kamionna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobra 234.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobra 234.00m2

działka: 1 600 m2 · 234.00 m2 Dom na sprzedaż Dobra

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 419 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobra 234.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy