zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Bronisławów 196.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bronisławów 196.00m2

działka: 1 388 m2 · 196.00 m2 Dom na sprzedaż Bronisławów

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 092 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bronisławów 196.00m2

Bronisławów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 58.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 58.00m2

zab. bliźniacza · działka: 521 m2 · 58.00 m2 Dom na sprzedaż Marki

brak oceny

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marki 58.00m2

Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Urle 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Urle 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 336 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Urle

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Urle 120.00m2

Urle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lesznowola 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lesznowola 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 620 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Lesznowola

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lesznowola 70.00m2

Lesznowola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 252.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 252.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 744 m2 · 252.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 252.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 248.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 248.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 744 m2 · 248.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 248.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustanów 550.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustanów 550.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 000 m2 · 550.00 m2 Dom na sprzedaż Ustanów

brak oceny

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ustanów 550.00m2

Ustanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Arciechów 330.80m2, dom na sprzedaż

Dom Arciechów 330.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 330.80 m2 Dom na sprzedaż Arciechów

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 807 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Arciechów 330.80m2

Arciechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 132.89m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 132.89m2

zab. szeregowa · działka: 200 m2 · 132.89 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 308 252 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 845 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 132.89m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 134.12m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 134.12m2

zab. szeregowa · działka: 290 m2 · 134.12 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 466 520 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 934 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 134.12m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sade Budy 116.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sade Budy 116.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 363 m2 · 116.00 m2 Dom na sprzedaż Sade Budy

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sade Budy 116.00m2

Sade Budy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 470.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 470.00m2

Chyliczki zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 470.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczno 470.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q4LzAxYjlkOGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefosław 285.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefosław 285.00m2

zab. szeregowa · działka: 358 m2 · 285.00 m2 Dom na sprzedaż Józefosław

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Józefosław 285.00m2

Józefosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q4LzAxYjlkOGYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 440.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 440.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 440.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

9.99

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczno 440.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q4LzAxYjlkOGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piaseczno 653.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piaseczno 653.00m2

Zalesie Dolne zab. wolnostojąca · działka: 3 059 m2 · 653.00 m2 Dom na sprzedaż Piaseczno

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 657 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Piaseczno 653.00m2

Piaseczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzZiLzAxYWU2YjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pionki 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pionki 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 087 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Pionki

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pionki 200.00m2

Pionki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarny Las 202.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarny Las 202.00m2

ul. Czarny Las zab. wolnostojąca · działka: 1 511 m2 · 202.00 m2 Dom na sprzedaż Czarny Las

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 871 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarny Las 202.00m2
Czarny Las
Czarny Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Różan 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Różan 60.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Różan

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Różan 60.00m2

Różan,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 291 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 160.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 120.00m2

Łąki zab. wolnostojąca · działka: 1 294 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 120.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA1LzAxYjcwNTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefów 209.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefów 209.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 494 m2 · 209.00 m2 Dom na sprzedaż Józefów

brak oceny

1 395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Józefów 209.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy