zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 24

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Swoszowice

Sortuj:
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 210 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przybysławice 257.40m2, dom na sprzedaż

Dom Przybysławice 257.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 479 m2 · 257.40 m2 Dom na sprzedaż Przybysławice

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przybysławice 257.40m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.03m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 368 m2 · 103.03 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.03m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wilków 167.96m2, dom na sprzedaż

Dom Wilków 167.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 370 m2 · 167.96 m2 Dom na sprzedaż Wilków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wilków 167.96m2

Wilków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sławkowice 107.25m2, dom na sprzedaż

Dom Sławkowice 107.25m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 107.25 m2 Dom na sprzedaż Sławkowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sławkowice 107.25m2

Sławkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 160.70m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 160.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 160.70 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczodrkowice 160.70m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 181.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 181.50m2

Zwierzyniec/Bielany zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 181.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 181.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2U2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 420.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 420.00m2

Stare Miasto, ul. Grodzka działka: 150 m2 · 420.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

9 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 420.00m2
Grodzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 94.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłaj 94.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 120.90m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 120.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 425 m2 · 120.90 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 120.90m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mietniów 120.90m2, dom na sprzedaż

Dom Mietniów 120.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 425 m2 · 120.90 m2 Dom na sprzedaż Mietniów

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mietniów 120.90m2

Mietniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 587 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Widoma

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 493 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Widoma

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

brak oceny

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

brak oceny

865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 587 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 99.83m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.73m2

Dębniki, ul. Z. Nałkowskiej działka: 106 m2 · 112.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 370.40m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 370.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 800 m2 · 370.40 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 370.40m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIzLzAxYmEyMzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 482.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 482.00m2

Swoszowice, ul. J. Gorczyna zab. wolnostojąca · działka: 3 400 m2 · 482.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 482.00m2
J. Gorczyna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 274.53m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 274.53m2

Swoszowice/Rajsko, ul. J. Osterwy zab. wolnostojąca · działka: 1 281 m2 · 274.53 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 274.53m2
J. Osterwy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 214.72m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 214.72m2

zab. wolnostojąca · działka: 434 m2 · 214.72 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 753 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 214.72m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 80.58m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 80.58m2

zab. szeregowa · działka: 100 m2 · 80.58 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 80.58m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy