zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 26

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Swoszowice zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 260.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kościelisko 910.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kościelisko 910.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 910 m2 · 910.00 m2 Dom na sprzedaż Kościelisko

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kościelisko 910.00m2

Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzIwLzAxYjgyMDk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bogdanówka 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bogdanówka 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Bogdanówka

brak oceny

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 824 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bogdanówka 170.00m2

Bogdanówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Swoszowice, ul. T. Chałubińskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 245 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 300.00m2
T. Chałubińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 253.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 036 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 253.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 99.39m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 99.39m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 99.39 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 039 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 99.39m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 19 800 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 150.00m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIzLzAxYmEyMzAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysowa-Zdrój 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wysowa-Zdrój 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Wysowa-Zdrój

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 048 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wysowa-Zdrój 105.00m2

Wysowa-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mszana Dolna 136.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mszana Dolna 136.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 136.00 m2 Dom na sprzedaż Mszana Dolna

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mszana Dolna 136.00m2

Mszana Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBiLzAxYmEwYjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niedzica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niedzica 220.00m2

działka: 1 044 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Niedzica

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niedzica 220.00m2

Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FiLzAxYjdhYjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 61.00m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 61.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 996 m2 · 61.00 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 61.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.82m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.82m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Kamedulska zab. bliźniacza · działka: 251 m2 · 260.82 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 260.82m2
Kamedulska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarna Góra 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarna Góra 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 786 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Czarna Góra

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 967 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czarna Góra 300.00m2

Czarna Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kęty 276.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kęty 276.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 936 m2 · 276.00 m2 Dom na sprzedaż Kęty

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 848 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kęty 276.00m2

Kęty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kurów 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kurów 90.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 150 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Kurów

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kurów 90.00m2

Kurów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głęboka 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głęboka 195.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Głęboka

9.99

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Głęboka 195.00m2

Głęboka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagaje 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagaje 145.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Zagaje

brak oceny

1 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagaje 145.00m2

Zagaje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radziszów 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radziszów 112.00m2

ul. Zadworze Górne zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Radziszów

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 839 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Radziszów 112.00m2
Zadworze Górne
Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagacie 155.27m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 155.27m2

zab. wolnostojąca · działka: 722 m2 · 155.27 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

1 055 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 155.27m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFjLzAxYmExY2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzywaczka 172.41m2, dom na sprzedaż

Dom Krzywaczka 172.41m2

działka: 713 m2 · 172.41 m2 Dom na sprzedaż Krzywaczka

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzywaczka 172.41m2

Krzywaczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFjLzAxYmExY2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sieborowice 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sieborowice 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 300 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Sieborowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sieborowice 169.00m2

Sieborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFjLzAxYmExY2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

Nowa Huta, ul. Wiązowa zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFjLzAxYmExYzUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 113.79m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 113.79m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 113.79 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 291 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 113.79m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFiLzAxYmExYjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

ul. Wiśniowa zab. wolnostojąca · działka: 520 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Bosutów

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE5LzAxYmExOTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy