zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Dom Kamień Pomorski 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 200.00m2

ul. F. Chopina zab. wolnostojąca · działka: 1 235 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 200.00m2
F. Chopina
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 110.00m2

działka: 300 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

678 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 110.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 143 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 220.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 92.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 92.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 652 m2 · 92.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 92.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 84.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 84.00m2

działka: 321 m2 · 84.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 84.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 75.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 500 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

382 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 75.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 35.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 35.00m2

działka: 500 m2 · 35.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 35.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 35.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 35.00m2

działka: 500 m2 · 35.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 35.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 300.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 51.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 51.00m2

działka: 217 m2 · 51.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 51.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 200.00m2

działka: 3 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 200.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Unin 63.06m2, dom na sprzedaż

Dom Unin 63.06m2

działka: 1 936 m2 · 63.06 m2 Dom na sprzedaż Unin

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Unin 63.06m2

Unin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 50.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 50.00m2

ul. F. Chopina działka: 790 m2 · 50.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 50.00m2
F. Chopina
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brojce 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brojce 130.00m2

działka: 509 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Brojce

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 692 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brojce 130.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 877 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 619 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 160.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 73.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 73.00m2

działka: 374 m2 · 73.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

515 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 055 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 73.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołobrzeg 197.63m2, dom na sprzedaż

Dom Kołobrzeg 197.63m2

działka: 42 m2 · 197.63 m2 Dom na sprzedaż Kołobrzeg

brak oceny

1 348 768 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 825 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołobrzeg 197.63m2

Kołobrzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 130.00m2

ul. Dworcowa działka: 285 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 130.00m2
Dworcowa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 129.00m2

działka: 541 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 129.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 163.53m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 163.53m2

działka: 512 m2 · 163.53 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 163.53m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 124.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 124.00m2

działka: 1 741 m2 · 124.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 124.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 160.00m2

działka: 585 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 160.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 145.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 045 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 145.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 107.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 107.00m2

działka: 1 500 m2 · 107.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 107.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy