Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: WGN Nieruchomości

88-100 Inowrocław

Biskupa Laubitza 4

telefon tel.: (52) 318-79-36
tel.: 602-834-448


email  inowroclaw01@wgn.pl
strona www  www.inowroclaw01.wgn.pl

O nas

Witamy w świecie nieruchomości i inwestycji

Witamy w świecie nieruchomości i inwestycji

WGN - największy koncern obrotu nieruchomościami w Polsce i jeden z największych w Europie, posiada 80 biur, w których pracuje ponad 500 agentów, analityków, prawników i doradców ds. nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem.
WGN jako lider działający z sukcesem od 23 lat, posiada imponującą ofertę rynku nieruchomości mieszkalno-rezydencjalnych i komercyjnych, co przekłada się na największą ilość bezpiecznie przeprowadzonych transakcji - w 2012 r. przeprowadzono ich blisko 4500 transakcji.

Dzięki wypracowanej stabilnej pozycji na rynku nieruchomości oraz zaufaniu klientów codziennie baza nieruchomości MLS-WGN prezentowana na portalu www.wgn.pl powiększa się o kolejne pół tysiąca tylko sprawdzonych ofert. Rzetelne analizy rynku powodują, że ceny są na bieżąco urealniane, co daje gwarancję szybkich transakcji.

Grupa WGN w swojej historii wykonała usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkalno-rezydencjalnymi i komercyjnymi, doradztwa inwestycyjnego, w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału, oraz szerokiego, międzynarodowego marketingu dla ponad 55 000 firm i instytucji z ponad 50 krajów.

WGN jest wydawcą czterech magazynów regionalnych obejmujących terytorium całej Polski „Magazyn Nieruchomości Polska Zachodnia”, „Magazyn Nieruchomości - Polska Południowa”, „Magazyn Nieruchomości - Polska Centralna”, „Pomorskie Nieruchomości”.
Wydaje również katalog ofert inwestycyjnych „Properties Investment Catalogue – WGN Group”, przeznaczony na rynek międzynarodowy. WGN współpracuje z miesięcznikiem dla inwestorów rynku nieruchomości - „Property Journal”.

WGN działa aktywnie nie tylko w zakresie obrotu nieruchomościami, ale także kształtowania współczesnego oblicza rynku. Eksperci WGN opracowują raporty, dotyczące rynku nieruchomości, na sympozja i konferencje oraz na potrzeby inwestorów z całego świata. WGN uczestniczy w międzynarodowych prestiżowych targach nieruchomości i inwestycji m.in. MIPIM w Cannes, Expo Real w Monachium.

BEZPŁATNIE DORADCA ZAŁATWIA FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z KREDYTEM HIPOTECZNYM. NAJLEPSZA OFERTA SPOSRÓD 28 BANKÓW!!!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Kolbuszowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Lublinmieszkania na sprzedaż gmina Gzymieszkania na wynajem gmina Lipnodomy na sprzedaż w Samoklęskachmieszkania na wynajem w Podzakrzówkumieszkania na sprzedaż w Woźnicach

Deweloperzy

);