Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: WGN Nieruchomości

88-100 Inowrocław

Biskupa Laubitza 4

telefon tel.: (52) 318-79-36
tel.: 602-834-448


email  inowroclaw01@wgn.pl
strona www  www.inowroclaw01.wgn.pl

O nas

Witamy w świecie nieruchomości i inwestycji

Witamy w świecie nieruchomości i inwestycji

WGN - największy koncern obrotu nieruchomościami w Polsce i jeden z największych w Europie, posiada 80 biur, w których pracuje ponad 500 agentów, analityków, prawników i doradców ds. nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem.
WGN jako lider działający z sukcesem od 23 lat, posiada imponującą ofertę rynku nieruchomości mieszkalno-rezydencjalnych i komercyjnych, co przekłada się na największą ilość bezpiecznie przeprowadzonych transakcji - w 2012 r. przeprowadzono ich blisko 4500 transakcji.

Dzięki wypracowanej stabilnej pozycji na rynku nieruchomości oraz zaufaniu klientów codziennie baza nieruchomości MLS-WGN prezentowana na portalu www.wgn.pl powiększa się o kolejne pół tysiąca tylko sprawdzonych ofert. Rzetelne analizy rynku powodują, że ceny są na bieżąco urealniane, co daje gwarancję szybkich transakcji.

Grupa WGN w swojej historii wykonała usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkalno-rezydencjalnymi i komercyjnymi, doradztwa inwestycyjnego, w celu najkorzystniejszego lokowania kapitału, oraz szerokiego, międzynarodowego marketingu dla ponad 55 000 firm i instytucji z ponad 50 krajów.

WGN jest wydawcą czterech magazynów regionalnych obejmujących terytorium całej Polski „Magazyn Nieruchomości Polska Zachodnia”, „Magazyn Nieruchomości - Polska Południowa”, „Magazyn Nieruchomości - Polska Centralna”, „Pomorskie Nieruchomości”.
Wydaje również katalog ofert inwestycyjnych „Properties Investment Catalogue – WGN Group”, przeznaczony na rynek międzynarodowy. WGN współpracuje z miesięcznikiem dla inwestorów rynku nieruchomości - „Property Journal”.

WGN działa aktywnie nie tylko w zakresie obrotu nieruchomościami, ale także kształtowania współczesnego oblicza rynku. Eksperci WGN opracowują raporty, dotyczące rynku nieruchomości, na sympozja i konferencje oraz na potrzeby inwestorów z całego świata. WGN uczestniczy w międzynarodowych prestiżowych targach nieruchomości i inwestycji m.in. MIPIM w Cannes, Expo Real w Monachium.

BEZPŁATNIE DORADCA ZAŁATWIA FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z KREDYTEM HIPOTECZNYM. NAJLEPSZA OFERTA SPOSRÓD 28 BANKÓW!!!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Kolneńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Piotrków Trybunalskimieszkania na wynajem gmina Czosnówdomy na sprzedaż gmina Chmielnikdomy na wynajem w Stroszkachdomy na sprzedaż w Węgrzynowiemieszkania na wynajem w Trzebieszowicach

Deweloperzy

);