Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Platinum House

32-210 Książ Wielki

Rynek 4

telefon tel.: 668 533 944
tel.: 600 124 210


email  biuro@phnieruchomosci.pl
strona www  www.phnieruchomosci.pl

O nas

Nasza firma Platinum House stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia oraz ogromnej wiedzy na temat rynku nieruchomości w Polsce, a zwłaszcza w Małopolsce.

Na podstawie wielu lat obserwacji i wnikliwych analiz zmian zachodzących w gospodarce oferujemy Państwu profesjonalną pomoc, porady eksperckie, doradztwo w inwestycjach na szeroko rozumianym rynku nieruchomości.

Dotyczy to zarówno osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie, jak też klientów chcących zainwestować posiadane środki w bezpieczny i dający dużą stopę zysku segment rynku. Przykładem może być zakup działki, której wzrost ceny w przyszłości zapewni satysfakcjonujący zysk i może być rodzajem zabezpieczenia na przyszłość.

Nasz profesjonalizm jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji, dokonujemy starannego sprawdzenia wszelkiej dokumentacji, stanu prawnego i fizycznego oferowanych do obrotu nieruchomości. Ponadto sprawdzamy zdolność kredytową bądź wiarygodność strony kupującej. Naszym celem jest dążenie do uzyskania stuprocentowej satysfakcji obydwu stron transakcji.

Oferujemy również usługi w zakresie zarządzania dowolnym rodzajem nieruchomości. Sposób naszego działania to dla Państwa pewność, że powierzone nam nieruchomości są skutecznie i bezpiecznie zarządzane. Na tym polu również posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Prezentowana powyżej wiedza i doświadczenie poparta jest posiadanymi licencjami zawodowymi z zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 15106 oraz zarządzania nieruchomościami nr 19223 wydanymi przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy ubezpieczenie OC.

Liczymy, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty dołączając tym samym do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na zamianędziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Otwockidomy na sprzedaż powiat Pilskimieszkania na sprzedaż gmina Raciążlokale użytkowe na sprzedaż gmina Osjakówdomy na wynajem w Chyżemieszkania na sprzedaż w Orłowie Drewnianymdomy na wynajem w Góraszce

Deweloperzy

);