Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Platinum House

32-210 Książ Wielki

Rynek 4

telefon tel.: 668 533 944
tel.: 600 124 210


email  biuro@phnieruchomosci.pl
strona www  www.phnieruchomosci.pl

O nas

Nasza firma Platinum House stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia oraz ogromnej wiedzy na temat rynku nieruchomości w Polsce, a zwłaszcza w Małopolsce.

Na podstawie wielu lat obserwacji i wnikliwych analiz zmian zachodzących w gospodarce oferujemy Państwu profesjonalną pomoc, porady eksperckie, doradztwo w inwestycjach na szeroko rozumianym rynku nieruchomości.

Dotyczy to zarówno osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie, jak też klientów chcących zainwestować posiadane środki w bezpieczny i dający dużą stopę zysku segment rynku. Przykładem może być zakup działki, której wzrost ceny w przyszłości zapewni satysfakcjonujący zysk i może być rodzajem zabezpieczenia na przyszłość.

Nasz profesjonalizm jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji, dokonujemy starannego sprawdzenia wszelkiej dokumentacji, stanu prawnego i fizycznego oferowanych do obrotu nieruchomości. Ponadto sprawdzamy zdolność kredytową bądź wiarygodność strony kupującej. Naszym celem jest dążenie do uzyskania stuprocentowej satysfakcji obydwu stron transakcji.

Oferujemy również usługi w zakresie zarządzania dowolnym rodzajem nieruchomości. Sposób naszego działania to dla Państwa pewność, że powierzone nam nieruchomości są skutecznie i bezpiecznie zarządzane. Na tym polu również posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Prezentowana powyżej wiedza i doświadczenie poparta jest posiadanymi licencjami zawodowymi z zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 15106 oraz zarządzania nieruchomościami nr 19223 wydanymi przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy ubezpieczenie OC.

Liczymy, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty dołączając tym samym do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Świebodzińskimieszkania na wynajem powiat Ostrowskimieszkania na wynajem gmina Urszulinlokale użytkowe na wynajem gmina Czarnamieszkania na sprzedaż w Nowym Objezierzumieszkania na wynajem w Chojniemieszkania na sprzedaż w Cisówku

Deweloperzy

);