Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Orfin Nieruchomości

81-388 Gdynia

Świętojańska 84/2

telefon tel.: (058) 620-82-11
tel.: (058) 620-01-90, 620-02-90
fax: (058) 620-35-56


email  biuro@orfin.net.pl
strona www  www.orfin.net.pl

O nas

Jesteśmy firmą działającą na Trójmiejskim rynku od 1997 roku (licencja nr 528 nadana przez UMiRM).

Świadczymy Państwu usługi w zakresie pośredniczenia przy sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych, nieruchomości komercyjnych, działek i gruntów inwestycyjnych.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną, kompleksową obsługę prawną i organizacyjną przeprowadzanych transakcji. Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu oraz ochrony prawnej na podstawie grupowego ubezpieczenia przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w ERGO Hestia S.A.

Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad w tym zakresie. Współpracujemy z innymi agencjami poszerzając w ten sposób dostęp do szerokiej bazy ofert. Współpracujemy również z najlepszymi kancelariami notarialnymi, bankami udzielającymi kredyty hipoteczne, rzeczoznawcami, zarządcami, firmami budowlano-remontowymi oraz organizującymi przeprowadzki.

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych z nieuregulowaną stroną prawną i obciążeniami zbywanych nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy! Współpraca z fachowcami i profesjonalnymi doradcami naprawdę oszczędza czas i pieniądze!

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Myślenickimieszkania na wynajem powiat Czarnkowsko-Trzcianeckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jasienica Rosielnalokale użytkowe na sprzedaż gmina Krosno Odrzańskiedomy na wynajem w Broniszemieszkania na sprzedaż w Lubieszowiemieszkania na wynajem w Giemzowie

Deweloperzy

);