Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: KORONA Nieruchomości

92-516 Łódź

Aleksandra Puszkina 80

telefon tel.: 721-60-80-20


email  biuro@korona-nieruchomosci.net
strona www  www.korona-nieruchomosci.net

O nas

Jesteśmy biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami działającym na łódzkim rynku. Wytyczyliśmy sobie ambitne zadania i cele aby zbudować bezkompromisową najwyższą jakość obsługi naszych Klientów. Gwarantujemy obsługę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów. Jesteśmy lojalni i dyskretni w stosunku do naszych Klientów, ściśle przestrzegamy tajemnicy handlowej.

Wszystkie czynności dotyczące Państwa obsługi prowadzone są pod bezpośrednim nadzorem pośrednika, posiadającego licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 17985, nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Służymy pomocą w sprzedaży, kupnie i najmie: mieszkań, domów, gruntów oraz nieruchomości komercyjnych. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, biorąc pod uwagę najbardziej wymagające oczekiwania. Bezwzględnie pomagamy w uzyskiwaniu niezbędnych do realizacji transakcji dokumentów. Sprawdzamy stan prawny i faktyczny nieruchomości. Przedstawiamy Państwu tylko aktualne oferty. Oferty prezentujemy w profesjonalny sposób, wykorzystując przy tym różne strony internetowe, profesjonalne programy i techniki.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do współpracy.
Katarzyna Smoczyńska

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianędomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Tomaszowskidomy na sprzedaż powiat Głubczyckimieszkania na sprzedaż gmina Świebodzindomy na sprzedaż gmina M. Elblągdomy na wynajem w Kaczorowiemieszkania na wynajem w Końdomy na sprzedaż w Dulowej

Deweloperzy

);