Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Izyda Nieruchomości

58-100 Świdnica

Trybunalska 11-13, lok.27

telefon tel.: 660-704-131
tel.: 668-265-592


email  istoklosa@izydanieruchomosci.pl
strona www  www.izydanieruchomosci.pl

O nas

IZYDA- perła wśród nieruchomości

IZYDA nieruchomości to firma przyjazna klientowi działająca w zakresie: sprzedaży, kupna, zamiany, wynajmu i najmu nieruchomości. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?- ponieważ wiedzę i kompetencje wspomagamy pasją i doświadczeniem. Rozumiemy, że sprzedaż mieszkania to poważna decyzja, dlatego opiekujemy się klientem od początku do końca; wyceniamy nieruchomość w zależności od sytuacji panującej na rynku i czasu w którym dana transakcja ma być zrealizowana, przyprowadzamy tylko sprawdzonych i poważnych klientów, nie zrywamy kontaktu z chwilą podpisania umowy notarialnej, prowadzimy klienta aż do przekazania kluczy nowemu właścicielowi, tak by czuł się pewnie i komfortowo. Pomagamy prostować różne sprawy prawne, tak by dana nieruchomość nadawała się do bezpiecznej transakcji. Przestrzegamy równości stron, ponieważ wiemy, że kupno mieszkania czy domu to spełnienie marzeń wielu ludzi, dlatego rozumiemy jak ważne jest zaspokojenie wszystkich potrzeb strony kupującej, naszym celem jest szczęście nowych właścicieli i ich poczucie bezpieczeństwa, że mają swoje wymarzone miejsce na Ziemi.

Niestety nie wszystkich ludzi stać na kupno własnego mieszkania, dlatego pomagamy także w wynajmie i najmie nieruchomości, przygotowujemy bezpieczne i korzystne dla obu stron umowy. Firma posiada państwową licencję pośrednika i jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Państwu maksimum bezpieczeństwa- w skrócie mówiąc jesteśmy uczciwi i działamy legalnie. Nie wiesz czy twoje mieszkanie nadaje się do sprzedaży?, jaką cenę może osiągnąć?, a może masz już dosyć życia w mieście i marzy ci się zamiana na domek z ogródkiem?- zadzwoń i umów się na spotkanie- pomożemy z przyjemnością.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciadziałki do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Gdańsklokale użytkowe na wynajem powiat Świdwińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Skokilokale użytkowe na sprzedaż gmina Miedźnomieszkania na sprzedaż w Rzgowie Drugimdomy na sprzedaż w Olszowejdomy na wynajem w Oporów-Kolonii

Deweloperzy

);