Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Biuro Obrotu Nieruchomościami ZACHÓD Adam Zawada

65-058 Zielona Góra

Kupiecka 41/2

telefon tel.: (68) 324-20-00
tel.: (68) 324-40-00
fax: (68) 324-20-00


email  biuro@ZachodNieruchomosci.pl
strona www  www.ZachodNieruchomosci.pl

O nas

Stanowimy zespół dynamicznych doradców obrotu nieruchomościami nastawionych na osiągnięcie sukcesu. A ponieważ sukcesem jest dla nas każdy zadowolony klient dlatego robimy wszystko aby każdy właśnie taki był . Jesteśmy w stanie sprostać każdemu stawianemu wyzwaniu i pozostajemy do Państwa dyspozycji w biurze jak i poza nim.

Jesteśmy po prostu Twoimi doradcami. Stanowimy zespół doświadczonych, rzetelnych i skutecznych agentów. Naszym klientom dajemy gwarancję bezpieczeństwa i rzetelności popartą Certyfikatem Jakości.

Zapewniamy pełną kompleksowość usług. Jesteśmy firmą znaną i zaufaną o ugruntowanej pozycji na runku nieruchomości w Zielonej Górze. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również komercyjnych. Doradzamy na każdym etapie transakcji .

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupienialokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości do kupieniadomy na wynajem powiat Wąbrzeskidomy na sprzedaż powiat M. Legnicamieszkania na sprzedaż gmina Smykówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Nowy Stawmieszkania na wynajem w Olszancedomy na sprzedaż w Orlinie Małejmieszkania na wynajem w Dutrowie

Deweloperzy

);