Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT- Krzysztof Filipek

44-330 Bielsko Biała

Cieszyńska 128

telefon tel.: 519 117 067


email  kfilipek@interia.eu
strona www  www.bielskie-biuro-efekt.krn.pl

O nas


Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek, to licencjonowana firma, prowadząca działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na terenie Bielska i okolic. Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które bez wątpienia pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta. Skuteczność i najwyższa jakość oferowanych usług, to podstawowe przesłanki, dla których warto podjąć współpracę z naszym biurem.

Świadczymy usługi pośrednictwa w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, obiektów komercyjnych i gruntów. Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki najwyższym kwalifikacjom naszych agentów, skutecznie przeprowadzamy Klienta przez labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko pojawiają się na drodze ku pozytywnej finalizacji transakcji. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się doradztwo finansowe i pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych, co jest wynikiem współpracy z bankami.

Dewiza biura – DLA CIEBIE-DLA RODZINY motywuje nas do ciągłego rozwoju, nie tylko poprzez zdobywanie najaktualniejszych ofert, ale również dbałość o kształcenie agentów. Szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy nabywają nowe doświadczenia w zakresie pośrednictwa, zapewniają fachowe, szybkie i rzetelne wykonanie każdego powierzonego zadania. Dzięki temu, że praca jest naszą pasją, a zadowolenie Klienta priorytetem, budujemy fundamenty trwałej i owocnej współpracy. Różnorodność ofert sprawia, iż na pewno znajdą Państwo tą, która spełni wszystkie oczekiwania. ZAPRASZAMY.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Oleckidomy na wynajem powiat Lubańskilokale użytkowe na wynajem gmina Boronówmieszkania na wynajem gmina Sarnakimieszkania na sprzedaż w Tydówcedomy na sprzedaż w Skrzynkachmieszkania na sprzedaż w Konotopie

Deweloperzy

);