Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT- Krzysztof Filipek

44-330 Bielsko Biała

Cieszyńska 128

telefon tel.: 519 117 067


email  kfilipek@interia.eu
strona www  www.bielskie-biuro-efekt.krn.pl

O nas


Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT – Krzysztof Filipek, to licencjonowana firma, prowadząca działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, na terenie Bielska i okolic. Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które bez wątpienia pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta. Skuteczność i najwyższa jakość oferowanych usług, to podstawowe przesłanki, dla których warto podjąć współpracę z naszym biurem.

Świadczymy usługi pośrednictwa w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, obiektów komercyjnych i gruntów. Zapewniamy kompleksowość działania, pełną obsługę prawno-organizacyjną transakcji oraz doradztwo w toku rokowań pomiędzy stronami. Dzięki najwyższym kwalifikacjom naszych agentów, skutecznie przeprowadzamy Klienta przez labirynt zawiłości prawnych, administracyjnych i innych, które nierzadko pojawiają się na drodze ku pozytywnej finalizacji transakcji. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się doradztwo finansowe i pomoc w uzyskiwaniu korzystnych kredytów mieszkaniowych, co jest wynikiem współpracy z bankami.

Dewiza biura – DLA CIEBIE-DLA RODZINY motywuje nas do ciągłego rozwoju, nie tylko poprzez zdobywanie najaktualniejszych ofert, ale również dbałość o kształcenie agentów. Szkolenia, dzięki którym nasi pracownicy nabywają nowe doświadczenia w zakresie pośrednictwa, zapewniają fachowe, szybkie i rzetelne wykonanie każdego powierzonego zadania. Dzięki temu, że praca jest naszą pasją, a zadowolenie Klienta priorytetem, budujemy fundamenty trwałej i owocnej współpracy. Różnorodność ofert sprawia, iż na pewno znajdą Państwo tą, która spełni wszystkie oczekiwania. ZAPRASZAMY.

Znajdź oferty tej firmy

Sprzedaż

Wynajem

Kupno

Wyczyść kryteria

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Pruszkowskidomy na sprzedaż powiat M. Zabrzedomy na sprzedaż gmina Kotlinlokale użytkowe na wynajem gmina Dobromierzdomy na wynajem w Jasieniudomy na wynajem w Drągowiniemieszkania na wynajem w Wydale

Deweloperzy

);