Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Kapitanat Garbary – niesamowita inwestycja między rzeką a poznańskim rynkiem

Kapitanat Garbary – niesamowita inwestycja między rzeką a poznańskim rynkiem
Kapitanat Garbary – niesamowita inwestycja między rzeką a poznańskim rynkiem

Inwestowanie w nieruchomości od lat uznawane jest za jeden z najlepszych rodzajów lokowania kapitału. Wynika to przede wszystkim z prężnego rozwoju rynku oraz dużym zapotrzebowaniu na mieszkania. Jednak w jakie lokacje dokładnie warto inwestować, aby być pewnym zysku? W poniższym artykule poznasz absolutną nowość na rynku nieruchomości, która z pewnością cię zainteresuje! Dowiedz się więcej o ofercie Kapitanat Garbary w samym sercu Poznania!

Czym jest Kapitanat Garbary? Poznaj nową nieruchomość w Poznaniu!

Kapitanat Garbary to niezwykła propozycja inwestycyjna, która wyróżnia się spośród innych ofert! W samym sercu Poznania, na ulicy Garbary 102, powstaje projekt mieszkaniowy o nazwie Kapitanat Garbary. W obrębie nieruchomości zostanie utworzone 76 apartamentów, które dodatkowo mogą zostać wykończone „pod klucz”. Oznacza to, że możesz zdecydować się na inwestycję w mieszkanie, które zostanie idealnie wykończone, a ty nie będziesz musieć przejmować się jego ostatecznym wyszlifowaniem! Sam budynek został zaprojektowany tak, by komponować się z okoliczną panoramą, jednocześnie pozostając bardzo nowoczesnym i niezwykle estetycznym. Jednak to, co naprawdę wyróżnia tę ofertę, to nie tylko wyjątkowy design budynku i mieszkań.

Kapitanat Garbary odzwierciedla nowoczesne podejście do architektury i komfortu mieszkalnego, ale również kładzie nacisk na troskę o środowisko naturalne. To miejsce, gdzie harmonia pomiędzy estetyką, wygodą, a ekologią staje się kluczowym elementem.

Wykorzystanie ekologicznych rozwiązań - takich jak: systemy odzyskiwania wody deszczowej, rozwiązania retencyjne, ekstensywna zieleń na dachach, zielone ściany -nie tylko nadaje estetyczny charakter budynkom, lecz również sprzyja tworzeniu przyjaznej dla środowiska i mieszkańców przestrzeni życiowej.

Tak bije serce Poznania! Koncepcja 15-minutowego miasta

Lokalizacja inwestycji na ulicy Garbary 102 stanowi doskonały przykład realizacji koncepcji 15-minutowego miasta. Ta zaawansowana idea urbanistyczna opiera się na zapewnieniu mieszkańcom łatwego dostępu do kluczowych punktów codziennego użytku, tak by znajdowały się one w odległości, którą można pokonać w 15 minut pieszo.

Kapitanat Garbary jest strategicznie umiejscowiony, gwarantując swobodny dostęp do szerokiej gamy usług oraz atrakcji w krótkim czasie. Mieszkańcy tego kompleksu mogą cieszyć się niezwykłą wygodą, mając wszystkie niezbędne udogodnienia w zasięgu ręki. Infrastruktura handlowa, placówki edukacyjne, restauracje, miejsca pracy czy różnorodne opcje rozrywkowe stają się częścią codzienności, sprawnie dostępną dla mieszkańców Kapitanatu Garbary.

Ta doskonała lokalizacja stwarza nie tylko komfort codziennego funkcjonowania, ale również tworzy atmosferę pełnego życia w samym sercu miasta. Dzięki bliskości wszystkich istotnych punktów miejskich, życie staje się nie tylko wygodne, ale także funkcjonalne, zachęcając do pełnego wykorzystania potencjału miejskiego życia i jego różnorodnych aspektów.

Źródło: Materiał partnera | 2024-05-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Chrzanowskimieszkania na wynajem powiat Wielickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jaktorówdomy na wynajem gmina Tomaszów Lubelskidomy na wynajem w Rekowiemieszkania na sprzedaż w Franciszkowiedomy na wynajem w Babicach

Deweloperzy

);