Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Gala IV edycji Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

Gala IV edycji Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom
Uczestnicy Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom

Gala Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom podsumowała głosowanie na projekty mieszkaniowe, które w ocenie czytelników dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” oraz portalu KRN.pl w największym stopniu spełniają oczekiwania mieszkańców.

22 czerwca w Centrum Witek Home w Modlniczce odbyła się Gala Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom. Wydarzenie stanowiło podsumowanie kilku miesięcy głosowania na projekty mieszkaniowe, które w ocenie czytelników dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” oraz portalu KRN.pl w największym stopniu spełniają oczekiwania osób kupujących bądź planujących zakup nieruchomości w Krakowie.

Wśród gości znaleźli się m.in. przedstawiciele firm deweloperskich, przedstawiciel partnera plebiscytu, sklepów Castorama – Tomasz Ziętara; laureat konkursu na najlepsze hasło reklamowe promujące wybraną inwestycję mieszkaniową, a także pracownicy Grupy KRN media. Podczas prezentacji poświęconej działaniom promocyjnym towarzyszącym plebiscytowi, prowadzący galę Krzysztof Maksiński podkreślił, że z roku na rok rośnie liczba osób biorących udział w głosowaniu, a przedsięwzięcie zyskuje coraz większy rozgłos i rozpoznawalność – będąc wiarygodnym źródłem informacji o tym, jak poszczególne projekty deweloperskie są odbierane przez potencjalnych nabywców.
 

Nominacje i nagrody dla krakowskich inwestycji

Od lutego na łamach kolejnych wydań dwutygodnika prezentowane były inwestycje biorące udział w plebiscycie. Opisy wszystkich projektów mieszkaniowych zostały opracowane według jednego schematu – ułatwiając czytelnikom dokonanie oceny i wybór najlepszej, ich zdaniem, propozycji. O statuetkę zwycięzcy i miano „Inwestycji Przyjaznej Mieszkańcom” w 2017 r. walczyło 12 inwestycji:
Prestige City (Techniq)
Teligi 3 (Grupa Buma)
Osiedle Piltza (KG Group)
Art City (Eko-Park)
Osiedle Kwitnących Wiśni (Awim Development)
Zaczarowany Młyn (Dom-Bud M. Szaflarski)
Wielicka Garden (Atal)
Apartamenty Danka (Krak Kolor Deweloper)
Osiedle Lawendowa 3 (Osiedle Lawendowa 3)
Osiedle Dobra Forma (Cracovia Property)
Modern Residence (Excellent Development)
City View Kraków (MWM Investments)
Pierwsze miejsce w IV edycji Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom zajęła inwestycja Wielicka Garden realizowana przez firmę Atal. Kolejne pozycje na podium zajęły odpowiednio: II miejsce – Art City firmy Eko-Park, III miejsce – Osiedle Dobra Forma realizowane przez Cracovia Property.
 

Osiedle Wielicka Garden

Laureat plebiscytu – Wielicka Garden – to osiedle zlokalizowane na obszarze Podgórza, jednej z najpopularniejszych i najprężniej rozwijających się dzielnic miasta. Osiedle znajduje się przy ul. Wielickiej, skąd można łatwo dojechać do ścisłego centrum, pozostałych części miasta oraz poza jego granice. Kolejnym atutem jest bliskie sąsiedztwo ciekawych terenów rekreacyjnych. Niedaleko osiedla znajduje się Kopiec Kraka, który otaczają malownicze łąki i ścieżki spacerowe. W okolicy można znaleźć również Kamieniołom Liban.

O sukcesie projektu decyduje nie tylko korzystne położenie w pobliżu infrastruktury komunikacyjnej i handlowo-usługowej oraz terenów rekreacyjnych, ale także wysoka jakość realizacji. Inwestycja została zaplanowana jako nowoczesne, dwuetapowe przedsięwzięcie. Dzięki wysokiemu standardowi wykończenia, starannie dopracowanej koncepcji osiedla oraz przemyślanej strategii inwestycyjnej, Wielicka Garden zaoferuje mieszkańcom komfortowe lokale i funkcjonalne przestrzenie wspólne. W ramach I etapu do użytkowania zostaną oddane lokale o zróżnicowanym metrażu: od 28,38 do 93,34 mkw. Oferta sprzedaży obejmuje zarówno popularne kawalerki i lokale 2-pokojowe, jak i większe, 3- oraz 4-pokojowe zaprojektowane z myślą o rodzinach i osobach preferujących przestronne wnętrza. Drugi etap inwestycji zakłada realizację 177 mieszkań o podobnych rozkładach. Powierzchnie oferowanych lokali wynoszą od 28,43 do 94,76 mkw.
Zgodnie z harmonogramem, budowa I etapu inwestycji zakończy się w IV kw. bieżącego roku. Kolejny etap ma zostać oddany do użytkowania w IV kw. 2018 r.
 

Najlepsze hasło reklamowe

Jak co roku, redakcja dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” nagrodziła najlepsze hasło reklamowe, wybrane spośród wielu propozycji zgłoszonych przez uczestników konkursu. Nagrodą dla zwycięzcy tradycyjnie jest tygodniowy pobyt w luksusowym hotelu w Kołobrzegu. W tym roku urlop nad morzem spędzi Maciej Wójcik – autor hasła „Zamieszkaj z nami i złap wiatr w żagle”, promującego inwestycję Teligi 3, realizowaną przez Grupę Buma.

Chciałbym bardzo podziękować za wybranie mojej propozycji hasła promującego inwestycję przyjazną mieszkańcom 2017. Gratuluję laureatom i uczestnikom plebiscytu pięknych osiedli i budynków, w których niebawem zamieszkają krakowianie. Życzę wszystkim przedstawicielom branży wydawniczej, medialnej, deweloperskiej i handlowej, aby wiatr w żagle ich firm wiał długo, mocno, stabilnie i zawsze we właściwym kierunku, a osobom, które niebawem zamieszkają w pięknych mieszkaniach i apartamentach, wszelkiej pomyślności i zadowolenia z posiadania swojego miejsca w królewskim Grodzie Krakowie – podsumował Maciej Wójcik.

Kolegium redakcyjne przyznało tę nagrodę za inteligentne nawiązanie do logotypu inwestycji i postaci Leonida Teligi, przy ulicy którego realizowana jest inwestycja. Redakcja wyróżniła ponadto dwa hasła. Pierwsze z nich:„Komfort mieszkania podnieśliśmy do rangi sztuki”, opisujące projekt Art City – nadesłał Sylwester Winiarski. Drugie wyróżnienie otrzymał Szymon Kościuszko, autor hasła „Danka, brałbym Cię!”, nawiązującego do inwestycji Apartamenty Danka. Tym razem komisja konkursowa doceniła odwagę, śmiały koncept i poczucie humoru autora.

Wielicka Garden dołączyła do listy laureatów poszczególnych edycji plebiscytu. Warto przypomnieć, że w poprzednich latach najwięcej głosów otrzymały projekty: Fajny Dom (zwycięzca I edycji) – realizowany przez firmę Mota Engil Real Estate i Estia, Osiedle Lawendowa 3 w Zielonkach (II edycja), zaprojektowane przez firmę Maxus Developer. Ubiegłoroczną „Inwestycją Przyjazną Mieszkańcom” został projekt Bunscha Park, realizowany przez firmę Bunscha Park Sp. z o.o. W 2016 r. pierwszy raz przyznane zostały także miejsca II i III, które zajęły, odpowiednio: Grzegórzki Park (firmy Inter-Bud Developer oraz Wilga Park II (firmy WAKO).

Następna edycja Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom odbędzie się w 2018 r.

 

 


 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Przetarg nieruchomości...
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Apartamenty Lema
Sand Hotel ****
CHE162PI47

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniakamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Piotrków Trybunalskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Włoszczowskidomy na wynajem gmina Żmigróddomy na wynajem gmina Repkimieszkania na wynajem w Kowalówcedomy na wynajem w Elżbieciniemieszkania na sprzedaż w Stefanowie Barczewskim Pierwszym

Deweloperzy