Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Atrakcyjne działki budowlane na Warmii

Atrakcyjne działki budowlane na Warmii

Warmia Residence – działki budowlane Woryty

Malownicze krajobrazy Warmii

Działki na sprzedaż znajdują się w samym sercu Warmii, na terenie gminy Gietrzwałd, w miejscowości Woryty.

Okolica położona jest pośród lasów i łąk, w bliskim sąsiedztwie kilkunastu jezior w malowniczym pagórkowatym polodowcowym krajobrazie. To miejsce wręcz sielankowe. Niezwykle urokliwe otoczenie – pagórkowaty krajobraz z licznymi jeziorami, otulony lasami i łąkami, stanowi idealne miejsce do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. W niewielkiej odległości – 300 m znajduje się urokliwe jezioro Giłwa, z dostępem do małej kameralnej plaży.

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest dojazd do nieruchomości gminną asfaltową drogą. Świetny dojazd zapewnia również trasa krajowa E16, ponieważ nieruchomości znajdują się 20 km z Olsztyna i 25 km z Ostródy (co stanowi idealną alternatywę do zamieszkania dla osób dojeżdżających do pracy).

Woryty to miejsce idealne do zamieszkania, spędzania wakacji oraz zainwestowania w ziemię.

To doskonała oferta dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości większych aglomeracji – jak Olsztyn, czy Ostróda.

Okolica posiada wysokie walory turystyczne. Znajduje się tu niemal 80 km różnorakich szlaków turystycznych, a w gminie aż 500 ha terenów zajmują rezerwaty. Liczne atrakcje turystyczne a w pobliskim Gietrzwałdzie znane na całym świecie miejsce kultu maryjnego.


Atrakcyjne działki budowlane

Działki na sprzedaż położone są nad jeziorem Giłwa, 300 m od linii brzegowej, z dostępem do kameralny plaży.

Każda z oferowanych działek budowlanych posiada powierzchnię powyższej 1000 mkw. W cenie działki są doprowadzone wszystkie niezbędne media, to jest: kanalizacja, energia i woda.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego uwzględniającym tu jedynie zabudowę mieszkaniową, wolnostojąca jednorodzinną. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 30 proc. powierzchni działki budowlanej, a powierzchnia terenu biologicznie czynnego nie mniejsza niż 50 proc.

Do najbliższej szkoły podstawowej i przedszkola można dotrzeć w 4 min samochodem (2,5 km), odległość do apteki to 2,4 km, piekarni 2,3 km, a sklepów spożywczych 2 km. W pobliżu znajdują się pole golfowe, liczne trasy turystyczne piesze i rowerowe, jeziora, rzeka.

 

 

 

Zakup działki budowlanej to doskonały sposób na zainwestowanie kapitału

Inwestycja w tego rodzaju nieruchomość jest bardzo opłacalna oraz bezpieczna. Według danych z 2020-21 roku średni wzrost cen gruntów w tym regionie wynosi 20 proc. w skali roku, dlatego inwestycja ta stanowi doskonałą lokatę kapitału.

Nabycie działki odbywa się w formie aktu notarialnego, a gwarancja prawa własności zabezpieczona jest wpisem do księgi wieczystej. Kupujący stają się pełnoprawnymi właścicielami gruntu. Dodatkowo na zakup nieruchomości można zdobyć nawet do 100 proc. finansowania w banku.

 

 

Sprzedaż prowadzona przez firmę Adept 5 sp. z o.o.

 

Wszystkie oferty dostępne na stronie: krn.pl/biuro-posrednictwa/adept-5 

Źródło: KRN.pl | 2021-11-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (1)

Zuzanna ⋅ 25-11-2021 | 22:14

Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: +447915601531, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

 

 

Deweloperzy

);