Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielono na PGE Arena

2011-03-23

Zielono na PGE Arena

Na stadionie PGE Arena Gdańsk rozpoczęto montaż piłkarskiej murawy.

Na stadionie PGE Arena Gdańsk rozpoczęto montaż piłkarskiej murawy. Do tego celu konieczne będzie wysypanie na boisko 5567 metrów sześciennych ziemi, by w dalszej kolejności móc rozwinąć 555 rolek trawy, za dostarczenie której odpowiedzialnych będzie 21 specjalnych tirów – podaje NaszeMiasto.pl.

Ziemia ma się pojawić na stadionie do końca marca. W dalszej kolejności rozpocznie się instalacja drenażu murawy oraz systemu nawadniania, w skład którego wchodzić będzie osiem zraszaczy pełnoobrotowych oraz 16 o ograniczonych promieniu obrotu.
 
Murawa będzie rozwijana przez około 10 dni. Później będą potrzebne dwa tygodnie na ukorzenienie się trawy. Budowa gdańskiego stadionu została rozpoczęta 15 grudnia 2008 roku. Cała inwestycja zamknie się w kwocie 630 milionów złotych. Trybuny będą mogły pomieścić 44 tysiące kibiców. Zakończenie prac zaplanowane jest na 30 kwietnia, a 9 czerwca odbędzie się na tym obiekcie mecz towarzyski reprezentacji Polski z Francją.

 

Źródło: NaszeMiasto.pl 22.03.2011 | 2011-03-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości na wynajemmieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat Nowotomyskidomy na sprzedaż powiat Świebodzińskidomy na wynajem gmina Kutnomieszkania na wynajem gmina Joniecdomy na sprzedaż w Ziomakachmieszkania na sprzedaż w Olszewiemieszkania na wynajem w Nowym Wilkowie

Deweloperzy

);