Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielone światło dla wieżowca Odra Tower

2008-01-30

Zielone światło dla wieżowca Odra Tower

Władze miasta wydały pozwolenie na budowę kolejnego ekskluzywnego wysokościowca. Mająca mieć 140 metrów Odra Tower stanie zaledwie pół kilometra od Rynku.

Władze miasta wydały pozwolenie na budowę kolejnego ekskluzywnego wysokościowca. Mająca mieć 140 metrów Odra Tower stanie zaledwie pół kilometra od Rynku. To drugi, po Sky Tower, budynek tego typu we Wrocławiu – informuje „Gazeta Wyborcza”. Zostanie on wybudowany przez spółkę RE Investment oraz wrocławski DOM Developer. Ogromną zaletą Odra Tower jest jej lokalizacja – czytamy dalej. Wieżowiec pojawi się tuż obok wrocławskiego Rynku, niedaleko Ostrowa Tumskiego, w bliskim sąsiedztwie Kępy Mieszczańskiej.

Prace budowlane mają rozpocząć się późną wiosną. Na najniższych piętrach tego 35 kondygnacyjnego wieżowca znajdą się biura, kawiarnie i restauracje, zaś na wyższych – około 170 apartamentów. Najmniejsze mieszkania będą miały 40 metrów kwadratowych powierzchni, a największe – 250. Cena metra kwadratowego nie jest jeszcze znana. Biuro sprzedaży apartamentów ma ruszyć na przełomie marca i kwietnia. Pod wieżowcem zostanie zbudowany czterokondygnacyjny podziemny parking dla 250 samochodów. Jak podaje Gazeta, Odra Tower ma być wybudowana do 2010 r.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Wrocław 29.01.2008 | 2008-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemmieszkania do kupieniadziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Cieszyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Jaworskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Maszewodomy na wynajem gmina Łoniówmieszkania na wynajem w Międzybłociumieszkania na wynajem w Stare Grochaledomy na wynajem w Łęka Opatowska

Deweloperzy

);