Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zielona Marka dla firmy Stolbud Włoszczowa

2009-11-18

Zielona Marka dla firmy Stolbud Włoszczowa

Zielona Marka to niezależny tytuł przyznawany firmom, które swoją polityką przeciwdziałają negatywnemu wpływowi własnej działalności na środowisko naturalne.

Zielona Marka to niezależny tytuł przyznawany firmom, które swoją polityką przeciwdziałają negatywnemu wpływowi własnej działalności na środowisko naturalne.
 
Certyfikat w kategorii Budownictwo, za innowacyjne i energooszczędne technologie w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej oraz rozwiązania przyjazne przyrodzie i człowiekowi, przyznano 4 listopada firmie Stolbud Włoszczowa. Certyfikat Zielona Marka to wyraz uznania dla przedsiębiorstw, których celem jest zwiększenie oszczędności energii i uzyskiwanie jej ze źródeł odnawialnych oraz recyklingu. Zespół ekspertów ocenia działania firmy, portfolio produktów i usług oraz jej wsparcie dla przeciwdziałania negatywnym zmianom klimatu. Pod uwagę brana jest także efektywność energetyczna i operacyjna przedsiębiorstw, technologia produkcji oraz świadomość i propagowanie zachowań, mających pozytywny wpływ na środowisko i całe społeczeństwo. Obecność w rankingu to dla spółki nieocenione korzyści, m.in. zwiększona rozpoznawalność marki, prestiż oraz uznanie w oczach dotychczasowych i przyszłych klientów.
 
Producent drzwi i okien z Włoszczowy zasłużył na wyróżnienie w rankingu, spełniając wszystkie warunki. Innowacyjnym produktem, który w szczególności reprezentuje ekologiczną działalność firmy jest energooszczędne okno Capital. Posiada ono jedne z najlepszych w Polsce parametry izolacyjności termicznej i akustycznej oraz ogranicza straty ciepła, dzięki m.in. stabilnej i najgrubszej na rynku konstrukcji. Obok wyznaczników technicznych okno Capital ma również wysokie walory estetyczne. Połączenie naturalnego drewna w kolorze wybranym z bogatej palety barw z eleganckimi osłonkami na zawiasach i odpowiednio dobranymi szprosami to gwarancja wyjątkowego stylu.
 

 

Źródło: Budowlany.pl 16.11.2009 | 2009-11-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniamieszkania na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Bieszczadzkidomy na wynajem powiat Radzyńskimieszkania na sprzedaż gmina Jarosławlokale użytkowe na wynajem gmina Opocznomieszkania na wynajem w Wola Wacławowskadomy na sprzedaż w Prusinowiemieszkania na sprzedaż w Dąbrowej

Deweloperzy

);