Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zbliża się ważna fuzja

2012-04-13

Zbliża się ważna fuzja

Rozpoczął się kolejny etap działań zmierzających do przejęcia spółki Intakus przez Budopol Wrocław. Możliwy wzrost portfela zamówień spółki przejmującej to blisko 100 mln zł.

Akcjonariusz dominujący Budopolu Wrocław (Gant Development) zawarł porozumienie z akcjonariuszami spółki Intakus. Celem umowy jest doprecyzowanie wcześniejszych ustaleń dotyczących przejęcia Intakusa przez Budopol Wrocław.

Akcjonariusze Intakusa, za każde trzy posiadane akcje spółki, mają otrzymać jedną nową akcję Budopolu Wrocław. Łącznie, za 100 proc. akcji Intakusa, akcjonariusze mogą otrzymać 7,5 mln nowych akcji Budopolu.

Planowana transakcja ma przywrócić rentowność spółce przejmowanej i umożliwić uzyskanie istotnych korzyści dla akcjonariuszy spółki przejmującej. Możliwy wzrost portfela zamówień Budopolu Wrocław wynosi blisko 100 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażinne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Łowickilokale użytkowe na wynajem powiat Bielskidomy na sprzedaż gmina Domanicedomy na sprzedaż gmina Piątekdomy na sprzedaż w Siedlcumieszkania na wynajem w Łasiniedomy na sprzedaż w Włoszanowie

Deweloperzy

);