Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zarząd Budynków Komunalnych w jednym miejscu

2006-05-05

Zarząd Budynków Komunalnych w jednym miejscu

Od 2 maja br. Zarząd Budynków Komunalnych ma nową siedzibę. W budynku na os. Złotej Jesieni 14 znajdują się teraz wszystkie jednostki organizacyjne ZBK.

Od 2 maja br. Zarząd Budynków Komunalnych ma nową siedzibę. W budynku na os. Złotej Jesieni 14 znajdują się teraz wszystkie jednostki organizacyjne ZBK. Dotychczas były one rozproszone po wielu punktach miasta – poszczególne referaty i zespoły miały siedziby na ul. Wielopole, Wrzesińskiej, Izaaka oraz Limanowskiego. Początkowo Miasto rozważało przeniesienie ZBK do nieruchomości gminnych. Jednak koszty adaptacji obiektów zdolnych do przyjęcia ZBK okazały się zbyt duże. W związku z tym Miasto poszukiwało na nową siedzibę ZBK nieruchomości niebędącej własnością gminy. Spośród nieruchomości najlepiej nadających się na ten cel wybrano obiekt wymagający minimalnych kosztów adaptacyjnych oraz gwarantujący najniższe koszty czynszu i eksploatacji. Dodatkową korzyścią jest fakt, że ponad połowa zasobu mieszkaniowego ZBK jest zlokalizowana właśnie w Nowej Hucie. ZBK będzie wynajmował nowy budynek do momentu, aż dotychczasowy właściciel znajdzie w zasobie Miasta budynek na zamianę. Wówczas budynek na os. Złotej Jesieni 14 stanie się własnością Miasta. W nowym budynku, o powierzchni 1720 m2, pracować będzie 165 osób.

Źródło: | 2006-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Kraśnickidomy na sprzedaż powiat Starogardzkimieszkania na sprzedaż gmina Kosów Lackimieszkania na sprzedaż gmina Górowo Iławeckiedomy na sprzedaż w Przybińdomy na sprzedaż w Wodzieradachdomy na sprzedaż w Kaskach

Deweloperzy

);