Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zaprojektuj metro

2011-12-08

Zaprojektuj metro

Metro Warszawskie ogłosiło konkurs na koncepcję architektoniczną dwóch odcinków II linii podziemnej kolejki.

Ogłoszony przez spółkę Metro Warszawskie konkurs obejmuje wykonanie koncepcji architektoniczno-budowlanej dwóch odcinków nowej linii metra: północnowschodniego (odcinek o długości 3,12 km, obejmujący stacje: C-15-C-18) i zachodniego (odcinek o długości 3,4 km, obejmujący stacje: C9-C6). Wnioski o dopuszczenie do udziału składać można do 15 grudnia do godz. 15.

Uczestników konkursu obowiązują 3 zasady: składać można tylko jeden wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie i jedną pracę konkursową, która dotyczy wyłącznie jednego z odcinków.

Oceny projektów dokona sąd konkursowy. Pod uwagę wziętych zostanie szereg kryteriów, w tym m.in. walory konstrukcyjno-technologiczne i eksploatacyjne, minimalizacja oddziaływania obiektów metra na środowisko w czasie eksploatacji oraz koszt wykonania projektu budowlanego. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową w wysokości 50 tys. zł. Dodatkowo, zaproszony zostanie do negocjacji w trybie zamówienia publicznego z wolnej ręki. Zamawiający przewidział również nagrody dodatkowe w postaci czterech wyróżnień po 25 tys. zł każde, z zastrzeżeniem, że sąd konkursowy może ich nie przyznać albo ograniczyć wysokość i liczbę.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na zamianękamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Elbląglokale użytkowe na wynajem powiat Kłodzkilokale użytkowe na wynajem gmina Frysztakdomy na sprzedaż gmina Kobylankamieszkania na sprzedaż w Grądachmieszkania na sprzedaż w Kuczbork-Osadziemieszkania na wynajem w Podgórzycach

Deweloperzy

);