Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zapowiedź kolejnego biurowca w Warszawie

2011-06-02

Zapowiedź kolejnego biurowca w Warszawie

Biurowiec przy ul. Grzybowskiej powstanie już w III kwartale 2012 r.

Optymistycznie szybko zapowiada się inwestycja deweloperskiej firmy Unibep. Umowa o wieczyste użytkowanie nieruchomości przy ul. Grzybowskiej 81 w Warszawie została podpisana pod koniec lutego tego roku, natomiast teraz podano, iż inwestycja powinna zakończyć się do końca września 2012 roku.

Będzie to nowoczesny budynek klasy „A” o łącznej powierzchni prawie 10 tys. m kw. (w tym na same biura ok. 8700m kw.). Z przewidzianych dziesięciu kondygnacji, 3 będą pod ziemią (głównie w celach parkingowych na ok. 130 samochodów). W pobliżu przebiega linia metra oraz wiele linii autobusowych i tramwajowych, co z pewnością ułatwi komunikację przyszłych pracowników.

 

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniadomy na wynajem powiat M. Bydgoszczlokale użytkowe na wynajem powiat Siemiatyckimieszkania na sprzedaż gmina Przelewicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Imielnomieszkania na wynajem w Zawadówcemieszkania na sprzedaż w Dąbrówka-Stanachdomy na wynajem w Wronowie

Deweloperzy

);