Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zamkną krzyżówkę w centrum

2012-04-19

Zamkną krzyżówkę w centrum

W związku z budową metra, od 30 kwietnia zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.

W związku z budową metra, od 30 kwietnia zmieni się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Jeśli prace przebiegną zgodnie z harmonogramem, wprowadzane zmiany będą obowiązywać do połowy września.

W ciągu ok. pięciu miesięcy inżynierowie mają zbudować strop tunelu i łącznik między starą a nową stacją „Świętokrzyska”. W rejonie ul. Marszałkowskiej powstaną ściany szczelinowe do budowy przyszłej hali odpraw stacji II linii metra. W przebudowane zostaną istniejące pod skrzyżowaniem instalacje (magistrala ciepłownicza, sieć wysokiego napięcia, wodociągowa i gazowa).

Równocześnie, w fabryce przy ul. Marywilskiej powstają prefabrykaty do budowy tuneli, tzw. tubingi. Do tej pory z mieszanki betonu i włókien polipropylenowych wyprodukowano ok. 1 tys. zbrojonych pierścieni (każdy podzielony jest na 6 elementów).

 

Źródło: KRN.pl | 2012-04-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pińczowskidomy na wynajem powiat M. Chełmlokale użytkowe na wynajem gmina Ulanówlokale użytkowe na wynajem gmina Jarocinmieszkania na sprzedaż w Woźniki-Paklewachdomy na wynajem w Niedźwiedzidomy na sprzedaż w Leśna Jania

Deweloperzy

);