Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Zagraniczni kupują

2011-05-12

Zagraniczni kupują

Polski rynek nieruchomości komercyjnych w porównaniu do pozostałych krajów w Europie Środkowo-Wschodniej znacznie lepiej poradził sobie z kryzysem.

Polski rynek nieruchomości komercyjnych w porównaniu do pozostałych krajów w Europie Środkowo-Wschodniej znacznie lepiej poradził sobie z kryzysem. Jego dobra kondycja jest główną przyczyną wzmożonego zainteresowania naszym krajem – podaje „Rzeczpospolita” powołując się na dane zebrane przez firmę doradczą Cushman&Wakefield.

Pierwszy kwartał 2011 r. na polskim rynku inwestycji w nieruchomości komercyjne zakończył się wzrostem wartości transakcji o 324 mln euro. Głównymi obiektami zainteresowania były biurowce. Tego rodzaju inwestycje stanowiły blisko 80 proc. ogólnej wartości transakcji, na co znaczący wpływ miało przejęcie portfela pięciu warszawskich nieruchomości biurowych Europolis przez CA Immo oraz trzech innych stołecznych biurowców.
 
Z zapowiedzi analityków firmy DTZ wynika, że największe transakcje na rynku nieruchomości komercyjnych czekają nas w przyszłości. Do tej pory przeszkodą w zakupach były limity nakładane na większość funduszy. W tym roku nastąpiło podwyższenie limitów inwestycyjnych, co najprawdopodobniej spowoduje, że wiele nieruchomości zmieni swoich właścicieli.

 

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2011-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdomy na zamianęhale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Lubelskimieszkania na sprzedaż powiat M. Olsztynlokale użytkowe na sprzedaż gmina Wielichowodomy na wynajem gmina Sochaczewmieszkania na sprzedaż w Starym Lesiemieszkania na wynajem w Bierzewicachdomy na sprzedaż w Łazach Dużych

Deweloperzy

);