Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Yareal szuka kolejnych najemców

2011-09-28

Yareal szuka kolejnych najemców

W transakcjach najmu powierzchni komercyjnych właściciela Mokotowskiej Square reprezentuje firma DTZ.

W nowych transakcjach najmu powierzchni w Mokotowska Square inwestora – firmę Yareal reprezentowała agencja doradcza DTZ, która jest agentem wiodącym odpowiedzialnym za wynajem biurowca. Umowy zawarte zostały z firmami z obszaru międzynarodowego doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych oraz rynku energetycznego.

Proces komercjalizacji budynku przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Aktualnie budynek skomercjalizowany jest już w 60 proc. – komentuje Sylwia Piechnik, Head of Sales and Leasing w Yareal. Zainteresowani mogą oglądać pokazowe biuro i piętro.

Budynek został oddany do użytku w czerwcu 2011 roku. Część parterowa warszawskiego biurowca, przeznaczona na lokale handlowo-usługowe, jest obecnie w pełni wynajęta.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Bytowskilokale użytkowe na wynajem powiat Ełckimieszkania na sprzedaż gmina Powidzmieszkania na sprzedaż gmina Pszczółkidomy na wynajem w Kwaskowiemieszkania na sprzedaż w Bąkowiemieszkania na wynajem w Krasieńcu Zakupnym

Deweloperzy

);