Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Yareal szuka kolejnych najemców

2011-09-28

Yareal szuka kolejnych najemców

W transakcjach najmu powierzchni komercyjnych właściciela Mokotowskiej Square reprezentuje firma DTZ.

W nowych transakcjach najmu powierzchni w Mokotowska Square inwestora – firmę Yareal reprezentowała agencja doradcza DTZ, która jest agentem wiodącym odpowiedzialnym za wynajem biurowca. Umowy zawarte zostały z firmami z obszaru międzynarodowego doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych oraz rynku energetycznego.

Proces komercjalizacji budynku przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Aktualnie budynek skomercjalizowany jest już w 60 proc. – komentuje Sylwia Piechnik, Head of Sales and Leasing w Yareal. Zainteresowani mogą oglądać pokazowe biuro i piętro.

Budynek został oddany do użytku w czerwcu 2011 roku. Część parterowa warszawskiego biurowca, przeznaczona na lokale handlowo-usługowe, jest obecnie w pełni wynajęta.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniagaraże na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedaż powiat Legnickidomy na sprzedaż powiat Świdwińskidomy na sprzedaż gmina Hrubieszówmieszkania na wynajem gmina Kargowamieszkania na wynajem w Huta Koszarydomy na wynajem w Świerże-Kończanachmieszkania na sprzedaż w Dzierżążnie

Deweloperzy

);