Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

XVI Kongres PFRN

2011-06-13

XVI Kongres PFRN

XVI Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości odbędzie się 17 i 18 czerwca pod hasłem „Pośrednik, zarządca – zawód zaufania publicznego”.

XVI Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości odbędzie się 17 i 18 czerwca pod hasłem „Pośrednik, zarządca – zawód zaufania publicznego”. Wykład inauguracyjny w Teatrze Starym wygłosi ekonomista i polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Dariusz Rosati.

Kongres będzie okazją do wspólnego zastanowienia się nad rola pośrednika i zarządcy jako zawodów zaufania publicznegu. W dyskusji wezmą udział m.in. prof. Andrzej Bałandynowicz, rektor WSGN oraz prof. Stanisław Belniak z Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy przybliżą temat certyfikacji zawodów nieruchomościowych na świecie.
 
Poza tematami bezpośrednio łączących się z regulacjami zawodowymi, Kongres pozwoli zapoznać się z nowinkami technicznymi, mogącymi usprawniać pracę pośredników, pozyskiwanie klientów oraz rozszerzanie ich usług. Mowa będzie o wykorzystywaniu mediów społecznościowych w kreowaniu wizerunku firmy i zdobywaniu zaufania klientów w Internecie.
 
Patronat medialny kongresu sprawuje portal KRN.pl.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-06-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Zgierskidomy na wynajem powiat Radomszczańskidomy na wynajem gmina Korfantówdomy na sprzedaż gmina Nowa Dębamieszkania na sprzedaż w Gil Wielkidomy na sprzedaż w Izbicymieszkania na sprzedaż w Poklatkach

Deweloperzy

);