Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

XVI Kongres PFRN

2011-06-13

XVI Kongres PFRN

XVI Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości odbędzie się 17 i 18 czerwca pod hasłem „Pośrednik, zarządca – zawód zaufania publicznego”.

XVI Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości odbędzie się 17 i 18 czerwca pod hasłem „Pośrednik, zarządca – zawód zaufania publicznego”. Wykład inauguracyjny w Teatrze Starym wygłosi ekonomista i polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Dariusz Rosati.

Kongres będzie okazją do wspólnego zastanowienia się nad rola pośrednika i zarządcy jako zawodów zaufania publicznegu. W dyskusji wezmą udział m.in. prof. Andrzej Bałandynowicz, rektor WSGN oraz prof. Stanisław Belniak z Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy przybliżą temat certyfikacji zawodów nieruchomościowych na świecie.
 
Poza tematami bezpośrednio łączących się z regulacjami zawodowymi, Kongres pozwoli zapoznać się z nowinkami technicznymi, mogącymi usprawniać pracę pośredników, pozyskiwanie klientów oraz rozszerzanie ich usług. Mowa będzie o wykorzystywaniu mediów społecznościowych w kreowaniu wizerunku firmy i zdobywaniu zaufania klientów w Internecie.
 
Patronat medialny kongresu sprawuje portal KRN.pl.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-06-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. st. Warszawamieszkania na sprzedaż powiat Kędzierzyńsko-Kozielskidomy na sprzedaż gmina Oleśnicamieszkania na wynajem gmina Jordanów Śląskidomy na sprzedaż w Ludomachdomy na wynajem w Małej Wsi przy Drodzedomy na wynajem w Łężycy

Deweloperzy

);