Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wzrost produkcji budowlano-montażowej w lipcu

2010-08-18

Wzrost produkcji budowlano-montażowej w lipcu

Wzrasta produkcja budowlano-montażowa obejmująca roboty o charakterze inwestycyjnym i remontowym w przedsiębiorstwach budowlanych zatrudniających powyżej 9 osób.

Wzrasta produkcja budowlano-montażowa obejmująca roboty o charakterze inwestycyjnym i remontowym w przedsiębiorstwach budowlanych zatrudniających powyżej 9 osób. GUS podaje, że w lipcu 2010 r. poziom produkcji jest wyższy i 0,8 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w roku poprzednim, ale o 3 proc. niższy niż przed miesiącem.

Odnotowano wyższy poziom zrealizowanych robotów w porównaniu z poprzednim rokiem. Poziom robót budowlanych specjalistycznych wzrósł w stosunku do poprzedniego roku o 3,6 proc. Roboty związane budową obiektów inżynierii lądowej i wzrosły w lipcu 2010 r. w porównaniu do ubiegłego roku o 1,1 proc. W porównaniu z poprzednim miesiącem. wzrost produkcji wystąpił w przedsiębiorstwach, które opierają swoją działalność na budowie obiektów inżynierii lądowej i wodnej.

Poziom produkcji budowlano-montażowej zrealizowanej w pierwszych siedmiu miesiącach 2010 r. był za to o 5,7 proc. niższy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

 

Źródło: Opracowanie KRN.pl (na podstawie GUS.pl) | 2010-08-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Bialskilokale użytkowe na wynajem powiat Bełchatowskimieszkania na sprzedaż gmina M. Krakówmieszkania na wynajem gmina Wyrzyskmieszkania na wynajem w Nowosiółkachdomy na sprzedaż w Dąbrowa-Łazachdomy na wynajem w Marchwice

Deweloperzy

);