Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wyższe czynsze w spółdzielniach i TBS?

2006-12-06

Wyższe czynsze w spółdzielniach i TBS?

Od 2007 roku spółdzielnie mieszkaniowe, towarzystwa budownictwa społecznego i wspólnoty mieszkańców utracą ulgę podatkową.

Od 2007 roku spółdzielnie mieszkaniowe, towarzystwa budownictwa społecznego i wspólnoty mieszkańców utracą ulgę podatkową. W rezultacie będą mieć mniej niż obecnie pieniędzy na utrzymanie lokali. Według "Gazety Prawnej" może się okazać, że dla utrzymania obecnego standardu konieczne będzie podniesienie czynszów.

Zgodnie z nowym przepisem wolne od podatku będą tylko dochody spółdzielni, wspólnot oraz TBS-ów, uzyskane z gospodarki zasobami mieszkaniowymi - w części przeznaczonej na utrzymanie tych zasobów.

Źródło: "Gazeta Prawna", 05.12.2006 | 2006-12-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Gostynińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Międzyrzeckimieszkania na wynajem gmina Mrągowolokale użytkowe na wynajem gmina Złotówdomy na sprzedaż w Malińcumieszkania na wynajem w Miastkówdomy na sprzedaż w Rzeczycy

Deweloperzy

);