Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wymarzony dom muzyki

2012-01-19

Wymarzony dom muzyki

19 stycznia br. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Filharmonii Świętokrzyskiej, mieszczącej się w Międzynarodowym Centrum Kultur.

19 stycznia br. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Filharmonii Świętokrzyskiej, która mieści się w Międzynarodowym Centrum Kultur przy ul. Głowackiego w Kielcach.

Imponujący, nowoczesny obiekt kształtem przypomina fortepian i zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Sercem budynku jest główna sala koncertowa z 515 miejscami na widowni. W obiekcie znajdują się również mniejsza, kameralna sala z 200 miejscami. Nowa siedziba filharmonii dysponuje również dziedzinńcem koncertowym, kawiarnią oraz pokojami gościnnymi dla dyrygentów i solistów. Dodatkowo w podziemiach został utworzony parking na 96 miejsc.

Spółka Unibep zrealizowała budynek Filharmonii Świętokrzyskiej w ciągu niespełna dwóch lat. Inwestycja kosztowała ok. 70 mln zł i w ponad 50 proc. została sfinansowana ze środków unijnych.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki do kupieniagaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Dąbrowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Koninlokale użytkowe na wynajem gmina M. Sosnowiecmieszkania na sprzedaż gmina Szelkówmieszkania na wynajem w Milkowomieszkania na sprzedaż w Tomaszowiedomy na sprzedaż w Józefach

Deweloperzy

);