Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wykorzystają postoczniowe tereny

2012-03-28

Wykorzystają postoczniowe tereny

Do 2013 r. na terenie dawnej stoczni gdyńskiej powstanie nowoczesne centrum przemysłowo-biznesowe.

Pomorska SSE chce uruchomić nowoczesne centrum przemysłowo-biznesowe na terenie dawnej gdyńskiej stoczni i portu. Z końcem roku ma zakończyć modernizację budynków biurowych i budowę hal magazynowych wraz z infrastrukturą i siecią komunikacyjną. Jeśli prace przebiegną zgodnie z harmonogramem, pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do lokali z początkiem 2013 r.

Nowych inwestorów ma przyciągnąć przede wszystkim dostęp do morza budynków, który umożliwi produkcję wielkogabarytowych elementów (wiatraków, części elektrowni jądrowej czy platform, które działają na morzu). Transport takich produktów drogą lądową jest bardzo drogi.

PSSE kupiła część majątku Stoczni Gdynia po tym, jak Komisja Europejska uznała za nielegalną udzieloną jej pomoc publiczną. Na zakupionym terenie działają już m.in. prywatna stocznia Crist, Stocznia Nauta Gdynia i Energomontaż Północ Gdynia.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedażkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Łaskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Chrzanowskilokale użytkowe na wynajem gmina Białamieszkania na wynajem gmina Jarosławmieszkania na wynajem w Blichowiedomy na wynajem w Zagórzycachdomy na sprzedaż w Adamowie

Deweloperzy

);