Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wygląd plaży

2011-06-14

Wygląd plaży

W zeszłym roku krakowska plaża pod hotelem Forum gościła swoich pierwszych klientów.

W zeszłym roku krakowska plaża pod hotelem Forum gościła swoich pierwszych klientów. Udało się to spółce Sao Investments po blisko dwóch latach opracowywania i realizacji projektu. Władzom miasta nie podobają się jednak budynki, których wygląd ma tymczasowy charakter. Z tego powodu miasto podjęło decyzję, aby właściciel plaży podjął się stworzenia nowego wizerunku zabudowań.

Najlepiej, gdyby pawilon jako obiekt stały zagłębiał się nieco w nasypie wału, z zielonymi w całości dachem, przyjmując w ten sposób formę neutralną dla bulwarów wiślanych i niezaburzającą panoramy Skałki – mówi w „Gazecie Wyborczej” Elżbieta Koterba, wiceprezydent ds. rozwoju Krakowa.
 
Wstępna propozycja inwestora została złożona w magistracie już 31 maja. Według jej założeń architektura pawilonu ma być zupełnie niewidoczna, zagłębiając się trzy metry wgłąb wałów – wyjaśnia Iwan Smanio, prezes zarządu spółki Plaża Kraków.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Tarnogórskidomy na sprzedaż powiat Leszczyńskimieszkania na wynajem gmina Ostrorógmieszkania na wynajem gmina Biały Bórmieszkania na wynajem w Miłomłyniedomy na wynajem w Dąbkowiemieszkania na wynajem w Przepitkach

Deweloperzy

);